با اهداف سلامت محور؛

دهکده پروتئینی دکتر خاکی شعبه آستانه اشرفیه افتتاح شد


۱۴۰۲/۰۷/۱۱ - ۱۹:۴۰ | کد خبر: ۳۷۰۳۵ چاپ

حوزه فعالیت این مجموعه توزیع و فروش کلیه اقلام پروتئینی، گوشتی، مرغی و ماهی، فرآوری شده در انواع طعم های مختلف و کلیه محصولات لبنی ارگانیک تولید شده در مجموعه دکتر خاکی و… است. 

دهکده پروتئینی دکتر خاکی شعبه آستانه اشرفیه افتتاح شد

کلانشهر: به نقل از روابط عمومی دهکده گردشگری دکتر خاکی ،به‌منظور دسترسی آسان‌تر شهروندان آستانه اشرفیه برای خرید سریع مایحتاج روزانه و بهره گیری از محصولات ارگانیک و با کیفیت با اهداف سلامت محوردهکده پروتئینی دکتر خاکی در شهر آستانه افتتاح و مورد بهره برداری قرار گرفت.حوزه فعالیت این مجموعه توزیع و فروش کلیه اقلام پروتئینی، گوشتی، مرغی و ماهی، فرآوری شده در انواع طعم های مختلف و کلیه محصولات لبنی ارگانیک تولید شده در مجموعه دکتر خاکی و… بوده که در مرکز شهر آستانه اشرفیه آماده خدمات رسانی به شهروندان می باشد.

درمجموع می‌توان گفت فروشگاه‌های زنجیره‌ای دکتر خاکی در شهرهای مختلف استان گیلان از آغاز تاکنون به شیوه‌های مختلف هدفی یکسان را دنبال کرده‌اند و آن ایجاد حس رضایت از خرید برای مشتریان است. رضایتی ناشی از قیمت‌های مناسب، کیفیت‌های بالا و احترام به مشتری. دهکده پروتئینی دکتر خاکی با در نظر گرفتن تمام این موارد خدماتی یکپارچه و رضایت‌بخش را به مشتریان خود عرضه می‌کنند و به همین منظور در آینده نزدیک شاهد افتتاح شعب بیشتری در سطح استان و کشور خواهیم بود. 

نظر شما:

security code