پسر جوان: مرا با زور در خودرو انداختند و ربودند

مرد پلید از پسران فیلم سیاه تهیه می‌کرد


۱۴۰۲/۰۷/۱۳ - ۰۹:۳۳ | کد خبر: ۳۷۰۷۹ چاپ

مردی که متهم است پسران نوجوان را با وعده های فوتبالی مورد آزار و اذیت قرار می داد، دستگیر شد.

مرد پلید از پسران فیلم سیاه تهیه می‌کرد

کلانشهر: حدود دو ماه قبل خانواده‌ای با مراجعه به پلیس تهران از سه مرد به اتهام آدمربایی، آزار و اذیت و تهیه فیلم سیاه از پسر نوجوانشان شکایت کردند.

به گزارش سایت جنایی،‌ با طرح این شکایت پرونده به مرجع قضایی فرستاده و با دستور قضایی تحقیقات آغاز و معلوم شد پسر نوجوان این خانواده فریب مردی را خورده است که با جا زدن خود به عنوان فردی که در زمینه ترانسفر بازیکنان فوتبال فعالیت دارد به مقابل باشگاه ورزشی این نوجوان در شرق تهران رفته و فریبش داده است.

پسر نوجوان گفت: مردی به من گفت می تواند بعد از مدتی کوتاه من را به یکی از تیم‌های مطرح فوتبال نوجوان در تهران معرفی کند و اگر خوب بازی کنم حتی می‌تواند به تیم ملی فوتبال نوجوانان ببردم.

در تحقیقات مشخص شد همین وعده پوشالی باعث فریب پسر نوجوان از سوی این مجرم شد. قربانی این آزار در ادامه تحقیقات گفت: فردی که مرا فریب داد دو همدست هم داشت. آنها یک روز به بهانه اینکه می خواهند مرا سر تمرین ببرند تا مربی اصلی وضعیت بازی مرا بررسی کند، دنبالم آمدند. آنها اول با چرب زبانی خواستند من را ببرند اما وقتی مخالفت کردم مرا با زور در خودرو انداختند و ربودند. بعد هم به خانه‌ای در شرق تهران بردند و نقشه خود را عملی کردند.

همچنین معلوم شد متهم اصلی پس مورد آزار و اذیت نوجوان فریب خورده مدعی تهیه فیلم شده و تهدید کرده اگر شکایت کند آن فیلم را در فضای مجازی منتشر می‌کند تا آبروی او و خانواده اش برود. به همین خاطر پسر نوجوان چند هفته این راز را پنهان کرده بود اما چون دچار ناراحتی  روحی شده و خانواده‌اش به تغییر رفتارش حساس شده بودند ماجرا را با آنها در میان گذاشت.

با جمع بندی این اطلاعات تحقیقات پلیسی برای شناسایی دیگر قربانیان احتمالی آغاز شد و خانواده پنج پسر نوجوان دیگر هم به اداره پلیس مراجعه و شکایت‌های مشابهی را مطرح کردند.

با مراجعه شاکیان جدید تحقیقات برای تکمیل پرونده ادامه یافت  و  از متهمان فراری انجام و معلوم شد که متهم اصلی که آزارگر بوده و فیلم سیاه تهیه می‌کرده فردی 26 ساله و سابقه‌دار است. همچنین معلوم شد ک او به اتهام جرایم مشابه دو سال را در زندان رجایی شهر کرج به سر برده و بعداز آن آزاد شده و بر اساس شواهد و مدارک به دست آمده از چند ماه پیش جرایمش را از سر گرفته است.

سرانجام ماموران رد این متهم فراری را در خانه ویلایی اجاره‌ای در شمال کشور زدند و عازم شمال شدند و متهم را که برای تفریح رفته بود شامگاه سه شنبه یازدهم مهر جاری در حالی که با دختر مورد علاقه اش در حال خوشگذرانی بود، بازداشت کردند.

در پی دستگیری این متهم او به تهران انتقال یافت و در تحقیقات اولیه تاکنون اعتراف کرده است که 15 پسر نوجوان را اغفال کرده و بیشتر نوجوانان که سراغشان رفته از خانواده‌هایی با وضع مالی مناسب بوده‌اند.

با توجه به اینکه در حال حاضر فقط شش نفر از قربانیان شکایت کرده اند تحقیقات برای شناسایی دیگر قربانیان ادامه یافت و مشخص شد دو نفر قربانیان این متهم سابقه دار با توجه به اتفاقی که برایشان رخ داده با خانواده هایشان کشور را ترک کرده‌اند.

در حال حاضر همدستان فراری متهم تحت تعقیب قرار دارند.

 

نظر شما:

security code