تیم فوتبال شهرداری آستارا در هفته ششم مسابقات لیگ دسته اول فوتبال باشگاه های کشور، برابر تیم فوتبال داماش گیلان با نتیجه یک بر صفر به پیروزی دست یافت.

شهرداری آستارا فاتح دربی فوتبال گیلان در لیگ دسته اول

کلانشهر: تیم فوتبال شهرداری آستارا عصر امروز، شنبه در چارچوب رقابت‌های هفته ششم لیگ دسته اول فوتبال باشگاه های کشور در ورزشگاه وحدت آستارا و با حضور تماشاگران پرشور آستارایی میزبان تیم فوتبال داماش گیلان بود که در نهایت این دیدار را با یک گل به سود خود به پایان رساند.

 

شاگردان وحید بیاتلو سرمربی تیم فوتبال شهرداری آستارا در نیمه نخست این بازی که با حضور مدیرکل ورزش و جوانان و همچنین رئیس هیئت فوتبال استان گیلان برگزار شد، بازی متعادلی را به نمایش گذاشتند و در نیمه اول، داماش گیلان بازی هجومی تری از حریف خود به نمایش گذاشت.

 

با آغاز نیمه دوم بازی و تعویض های موفق شهرداری آستارا، این تیم توانست در دقیقه ۸۲ و در پی خطای بازیکن تیم داماش صاحب یک ضربه پنالتی شود که توسط امین حقده، کاپیتان با تجربه خود به ثمر رسید.

 

به گزارش ایسنا، با این سه امتیاز تیم فوتبال شهرداری آستارا هفت امتیازی شد. در مسابقات لیگ دسته اول فوتبال باشگاه های کشور ۱۸ تیم حضور دارند که پس از انجام بازی های رفت و برگشت، تیم‌های اول و دوم جدول جواز حضور در لیگ برتر فوتبال باشگاه های کشور را برای سال ۱۴۰۳ کسب خواهند کرد.

 

تیم های فوتبال شهرداری آستارا و داماش گیلان نمایندگان استان گیلان در لیگ دسته اول فوتبال باشگاه های ایران هستند.