شاهدان دروغ می‌گویند، من کسی را نکشته‌ام


۱۴۰۲/۰۷/۱۷ - ۰۹:۰۵ | کد خبر: ۳۷۱۹۷ چاپ

مردی افغان که هموطنش را در یک مهمانی به قتل رسانده است، توسط کارآگاهان جنایی تهران دستگیر شد اما منکر اتهام خود است.

شاهدان دروغ می‌گویند، من کسی را نکشته‌ام

کلانشهر: ماموران کلانتری 127 نارمک روز جمعه هفتم مهر ماه جاری در تماس با محمدحسین زارعی بازپرس ویژه قتل شعبه دوم دادسرای امور جرائم جنایی تهران خبر مرگ یک کارگر ساختمانی را اعلام کردند که به دست هموطن خود کشته شده بود. به این ترتیب بازپرس زارعی دستور حضور تیم‌هایی از متخصصان پزشکی قانونی،‌ کارشناسان تشخیص هویت و ماموران اداره دهم پلیس آگاهی تهران را صادر کرد.

به گزارش سایت جنایی،تحقیقات اولیه تیم جنایی حکایت از آن داشت که مقتول و قاتل هر دو از اتباع کشور افغانستان هستند که در ایران به کارگری ساختمان مشغول بودند. بازجویی از حاضرین در محل قتل مشخص کرد قبل از قتل آنجا مهمانی بود و کارگران مشغول خوشگذرانی بودند که ناگهان قاتل و مقتول با هم درگیر شدند.

در ادامه میزبان که یکی از کارگران همان ساختمان نیمه کاره بود مورد تحقیق قرار گرفت و گفت: چند وقتی بود که می‌خواستم هموطنانم را دور هم جمع کنم و کمی با هم خوش بگذرانیم. قاتل و مقتول دوستان من بودند اما نمی‌دانستم با هم اختلاف حساب دارند و قبلا درگیر شده‌اند. آنها در مهمانی یاد اختلافات و درگیری افتادند و بدهکار، طلبکار را کشت و فرار کرد.

با بدست آمدن این نتایج جسد به پزشکی قانونی انتقال یافت و متهم فراری که 35 سال دارد به دستور بازپس جنایی تحت تعقیب قرار گرفت تا اینکه نهایتا دستگیر شد اما منکر ارتکاب قتل از سوی خود است و می‌گوید: در مهمانی بودم، اما با مقتول اختلاف نداشتم و دیگران دروغ می‌گویند و می‌خواهند مرا به دردسر بیندازند.

این در حالی است که شاهدان به اتفاق او را به عنوان متهم به قتل معرفی کرده‌اند، بر همین اساس به دستور بازپرس جنایی قرار است در روز‌های آینده مواجه حضوری متهم دستگیر شده با شاهدان عینی انجام شود تا حقیقت فاش شود.