وزیر کشور درباره آخرین وضعیت «آرمیتا گراوند» یادآور شد که: این مسئله یک مسئله کاملاً شفاف و روشن است. یک حادثه و اتفاقی بود که ممکن است هر روز در هر جای کشور اتفاق بیفتد.

توضیح وزیر کشور درباره وضعیت «آرمیتا گراوند» دانش آموزی که در مترو بیهوش شد
کلانشهر: به گزارش ایسنا، احمد وحیدی در حاشیه نشست با استانداران در جمع خبرنگاران و در پاسخ به این پرسش که وضعیت «آرمیتا گراوند» به کجا رسید؟ گفت: این مسئله یک مسئله کاملاً شفاف و روشن است. یک حادثه و اتفاقی بود که ممکن است هر روز در هر جای کشور اتفاق بیفتد.

وی ادامه داد: دشمنان کشور  به خصوص شکست خوردگان سیاسی نمی‌خواهند فضای عمومی کشور آرام باشد. آنان تلاش کردند کشور را به آشوب بکشانند، اما از ملت تو دهنی خوردند. آنان همچنان تلاش می‌کنند از هر اتفاقی یک حادثه و ماجرا بسازند.
وزیر کشور از بی‌اعتنایی مردم به غرض ورزیهای آشوبگران سخن گفت و افزود: ملت ما به دروغگویی‌های این افراد و ساختن داستان‌هایی برای التیام درد خودشان که نتوانستند در بین ملت ایران اغتشاش ایجاد کنند را پوشش دهند و عجیب این است که از هر ماجرایی به جای همدردی آن را وجه المصالحه سوء استفاده‌های شیطنت آمیز خود می کنند.
وزیر کشور تاکید کرد: این مسئله توسط شهرداری و سایر دستگاه‌های مسئول پیگیری شد. پدر و مادر این دختر جوان نیز به روشنی سخن گفتند. افرادی که نه جان این دختر برایشان اهمیت دارد و نه سخنان پدر مادر، او تلاش کردند این حادثه را به داستانی حاشیه‌دار تبدیل کنند که موفق نشدند. دروغگویی این افراد موجب رسوایی شان می‌شود و کسی به آن اهمیتی نمی‌دهد.

نظر شما:

security code