گروگان‌گیری یک مرد گیلانی توسط ۴ زن و مرد


۱۴۰۲/۰۷/۱۸ - ۱۲:۲۵ | کد خبر: ۳۷۲۴۴ چاپ

فرمانده انتظامی استان از دستگیری اعضای باند 4 نفره آدم ربایان و رهایی گروگان در کمتر از 12 ساعت در شهرستان رشت خبر داد.

گروگان‌گیری یک مرد گیلانی توسط ۴ زن و مرد

کلانشهر: سردار عزیزاله ملکی امنیت را پایه و اساس توسعه و پیشرفت و از مهمترین نیاز‌های هر جامعه عنوان کرد و اظهار داشت: پلیس برای برقراری نظم و امنیت در جامعه به صورت شبانه‌روزی تلاش می‌کند.

وی در ادامه با بیان اینکه در پی آدم ربایی مردی در محله گلسار شهرستان رشت، بلافاصله با توجه به حساسیت موضوع پیگیری آن در دستور کار پلیس قرار گرفت، افزود: با حضور ماموران پلیس آگاهی استان در محل وقوع جرم و بررسی و تحقیقات صورت گرفته مشخص شد، 3 نفر با تهدید یک پیرمرد را ربوده و به محلی نامعلوم منتقل کرده‌اند.

فرمانده انتظامی استان گیلان با اشاره به اینکه با اشرافیت اطلاعاتی پلیس و اقدامات فنی، ربایندگان و محل اختفاء آنان در یک خانه ویلایی در اطراف شهر سنگر مورد شناسایی قرار گرفت، گفت: کارآگاهان آگاهی به آدرس محل مورد نظر اعزام و در یک عملیات غافلگیرانه 4 متهم غیر بومی این پرونده را دستگیر کردند.

این مقام انتظامی از رهایی فرد ربوده شده 65 ساله در صحت و سلامت کامل در کمتر از 12 ساعت خبر داد و بیان داشت: متهمان که 3 مرد 35، 39 و 40 ساله و یک خانم 44 ساله هستند با تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی در اختیار مرجع قضائی قرار گرفتند.

سردار ملکی در پایان به نقش بی‌بدیل تعامل و همکاری مردم با مجموعه انتظامی برای برخورد با مجرمان اشاره کرد و از مردم خواست در صورت مشاهده هرگونه مورد مشکوک، مراتب را از طریق سامانه 110 به پلیس اطلاع دهند.