به دلیل بی توجهی باشگاه به قراردادش؛

یحیی گل محمدی با پرسپولیس فسخ کرد


۱۴۰۲/۰۷/۱۹ - ۱۶:۳۹ | کد خبر: ۳۷۲۹۱ چاپ

سرمربی پرسپولیس قراردادش را با این باشگاه فسخ کرد و به طور رسمی از این تیم جدا شد.

یحیی گل محمدی با پرسپولیس فسخ کرد
کلانشهر: به گزارش ورزش سه، غیبت دو روزه یحیی گل محمدی در تمرینات پرسپولیس اکنون با خبر شوکه‌کننده‌ای همراه شده و سرمربی پرسپولیس بعد از چند اخطار نسبت به عدم تعهد باشگاه نسبت به قراردادش، اکنون قراردادش را با این تیم فسخ کرده است.

سرمربی پرسپولیس بابت عدم دریافت مطالباتش طی فصل گذشته در چند مرحله به این باشگاه نوتیس داده بود و در ادامه به واسطه عدم توجه به این تعهد، او قراردادش را با سرخ‌ها فسخ کرد تا شوکی باورنکردنی در ایام تعطیلی لیگ به هواداران این تیم بدهد.

گل محمدی
گل محمدی که گفته می‌شود بیش از 15 درصد از قراردادش طی فصل گذشته باقی مانده و بحث‌هایی که درباره تمدید قراردادش نیز شکل گرفته بود بی نتیجه مانده است، در نهایت بعد از اینکه نامه‌های مربوط به اخطار در خصوص قرارداد و آپشن‌هایش به باشگاه بی پاسخ باقی ماند، ترجیح داد بعد از بعد از بازی با گل گهر سیرجان و جشن قهرمانی این تیم، در تمرینات پرسپولیس طی دو روز اخیر شرکت نکند.

در ابتدا گفته می‌شد که عدم حضور یحیی گل محمدی در تمرینات به واسطه قهر و اعتصاب او است اما اکنون پیگیری خبرنگار ورزش سه نشان می‌دهد که یحیی گل محمدی به طور رسمی قراردادش را با پرسپولیس فسخ کرده و می‌توان اینطور عنوان کرد که "یحیی سرمربی پرسپولیس نیست"!

سرمربی پرسپولیس که نارضایتی بابت شرایط باشگاه حتی در جشن قهرمانی این تیم نیز مشخص بود، اکنون تصمیم قطعی خود را در این خصوص گرفته و یکی از نزدیکانش در گفتگو با خبرنگار ما ضمن تایید این خبر افزود: "او دیگر سرمربی پرسپولیس نیست و فسخ کرده است. این یعنی که او اکنون مختار است به هر تیمی خواست برود و با همان نامه فسخ کارش را دنبال کند!"

واکنش باشگاه پرسپولیس به فسخ قرارداد گل محمدی

به دنبال انتشار این خبر باشگاه پرسپولیس خبر فسخ قرارداد سرمربی این تیم را تکذیب کرد.

مصطفی لشگری، مدیر روابط عمومی باشگاه پرسپولیس در اقدامی قابل انتظار فسخ قرارداد گل‌محمدی را تکذیب کرد.

مصطفی لشگری مدیر روابط عمومی باشگاه پرسپولیس که به دلیل ابتلای مشکوک به ویروس کرونا در خانه بستری است در گفت و گوی کوتاه با خبرنگار مهر عنوان کرد: نوتیس های آقای گل محمدی به باشگاه رسیده بود اما هیچ نامه‌ای نسبت به فسخ ایشان یا تهدید به این موضوع دریافت نکردیم.

شایان ذکر است هیأت مدیره باشگاه پرسپولیس برای حل مشکل مالی به وجود امده که منجر به قهر یحیی گل محمدی شده است جلسه فوری برگزار کرده است که هم اکنون در حال برگزاری است.