چند سال بعد از تجاوز پدر به دخترش و نجات از اعدام

اتهام تجاوز اینبار با شکایت دختر ۱۴ساله همسر دوم؛پدرخوانده: دختر نوجوان خودش خواست با من رابطه داشته باشد


۱۴۰۲/۰۷/۱۹ - ۲۲:۱۷ | کد خبر: ۳۷۳۰۲ چاپ

مردی که قبلاً با اتهام تجاوز به دختر خودش به اعدام محکوم شده اما از مجازات رهایی یافته بود، بار دیگر به اتهام تعرض به دختر همسرش بازداشت شد.

اتهام تجاوز اینبار با شکایت دختر ۱۴ساله همسر دوم؛پدرخوانده: دختر نوجوان خودش خواست با من رابطه داشته باشد
کلانشهر: مرد متجاوز که چند سال قبل به جرم تجاوز به اعدام محکوم شده اما از مجازات نجات یافته بود، این بار با اتهام تعرض به دختر همسرش بازداشت شد.

متهم که مردی میانسال است چند سال قبل با شکایت دخترش بازداشت شد. دختر جوان به پلیس گفت: مدت‌هاست که پدرم مرا آزار می‌دهد. او فردی معتاد است و همیشه با آزار و اذیت‌هایش آرامش را از من و مادرم می‌گیرد.

 
با شکایت این دختر پلیس پدر او را بازداشت کرد و پرونده برای رسیدگی به دادگاه ارسال شد. وقتی دختر و پدر در شعبه 10 مقابل قضات ایستادند، مرد میانسال اتهام را قبول کرد. دختر جوان درخواست مجازات پدرش را مطرح کرد و گفت: مدت‌ها بود که پدرم مرا اذیت می‌کرد، آخرین بار او چون مواد کشیده و اصلاً حالش خوب نبود به سمت من حمله کرد و به من تعرض کرد. من با کمک مادرم از او شکایت کردم.

با توجه به مدارکی که دختر جوان ارائه داد و سایر مدارک موجود دادگاه مرد میانسال را به اعدام محکوم کرد و رأی صادره به تایید دیوان عالی کشور رسید اما قبل از اجرای حکم دختر این مرد شکایت خود را پس گرفت.

چند روز قبل دختر 14ساله‌ای به دادگاه شکایت کرد و گفت ناپدری‌اش به او تعرض کرده است، این دختر در شکایت خود عنوان کرد که مادرش هم همدستی کرده است.

 
به این ترتیب پرونده او این بار در شعبه 11 به جریان افتاد. متهم در بازجویی‌ها همه چیز را انکار کرد و مادر دختر نیز مدعی شد دخترش دروغ می‌گوید؛ اما چند روز بعد وقتی دختر مدارک خود را به دادگاه ارائه داد مادر او لب به اعتراف گشود و گفت: من در این موضوع نقشی نداشتم؛ اما شوهرم به دخترم تجاوز کرد. من فقط سکوت کردم.

وقتی قضات شعبه 11 نام متهم را استعلام کردند متوجه شدند او همان مجرم سابقه‌داری است که قبلاً به اعدام محکوم شده بود.

این بار متهم اعلام کرد با دختر نوجوان رابطه داشته اما به خواست دختر بوده و اجباری در کار نبوده است. او گفت: من چند سال پیش محکوم به اعدام شدم، آن زمان مواد می‌کشیدم و بعد از اتفاقی که افتاد همسرم از من طلاق گرفت ضمن اینکه من همه اموالم را به نام دخترم کردم تا شکایت را پس گرفت. بعد از آن بود که با سهیلا آشنا شدم و ازدواج کردم. دختر سهیلا خودش می‌خواست با من رابطه داشته باشد و تجاوزی در کار نبود.

با توجه به آنچه در پرونده آمده و صحبت‌های شاکی و متهمان، مرد میانسال بازداشت شد و پرونده در شعبه 11 تحت رسیدگی است.