داماش گیلان ۳-۲ خلیج فارس ماهشهر

طلسم داماش بعد از ۷ هفته با کامبک شکسته شد


۱۴۰۲/۰۷/۲۲ - ۱۸:۲۱ | کد خبر: ۳۷۳۷۷ چاپ

 در چهارچوب هفته هفتم از رقابت‌های لیگ یک فوتبال باشگاه‌های کشور تیم فوتبال داماش گیلان در استادیوم عضدی رشت پذیرای خلیج فارس ماهشهر بود و در نهایت توانست در اولین حضور علی نظرمحمدی به عنوان سرمربی مهمان خود را با نتیجه سه بر دو بدرقه کند.

طلسم داماش بعد از ۷ هفته با کامبک شکسته شد
کلانشهر: داماش گیلان با کسب پیروزی مقابل خلیج فارس ماهشهر پس از شش هفته ناکامی، طعم پیروزی در رقابت‌های لیگ لیگ را چشید و پنج امتیازی شد.

 به گزارش وارش اسپرت  در چهارچوب هفته هفتم از رقابت‌های لیگ یک فوتبال باشگاه‌های کشور تیم فوتبال داماش گیلان در استادیوم عضدی رشت پذیرای خلیج فارس ماهشهر بود و در نهایت توانست مهمان خود را با نتیجه سه بر دو بدرقه کند. داماشی‌ها جمعه این هفته در کرمان به مصاف مس شهر بابک خواهد رفت.

 آرمین انبساطی (۳۶)، امیر حسین یوسفی (۷۱) و سعید طالبی (۸۵) برای داماش گیلان و محمد جواد عباسی (۴۹) و امیر علیدادی (۶۳) برای خلیج فارس ماهشهر در این بازی گلزنی کردند.

 این بازی با اعلام باشگاه داماش گیلان و نامه به هیات فوتبال گیلان اجازه فیلمبرداری و به طبع پخش زنده از هیچ رسانه‌ای را نداشت.

هواداران داماش گیلان در دقایق ابتدایی بازی به مانند دیدار خانگی گذشته مقابل دریای بابل شعارهایی علیه الماسخاله رییس هیات فوتبال گیلان و زحمتکش مالک باشگاه داماش سر دادند.

نصیر نعیمی‌پور متقاضی مالکیت باشگاه داماش گیلان که اخیرا حکم داوری به سود او جهت مالکیت این تیم صادر شده است، در بین هواداران حضور داشت.

گفتنی است از هفدهم مهرماه و  پس از قطع همکاری توافقی سیامک فراهانی و باشگاه داماش، علی نظرمحمدی به عنوان سرمربی این تیم روی نیمکت نشسته بود.

نظر شما:

security code