این صدا، توسط یکی از نزدیکان شادروان «وحیده محمدی‌فر»، فیلمنامه نویس و همسر داریوش مهرجویی کارگردان که شامگاه دیشب در منزلشان به قتل رسیدند در اختیار یک سایت قرار گرفته است

آخرین صدای وحیده محمدی فر فیلمنامه نویس و همسرداریوش مهرجویی قبل از مرگ
کلانشهر:  وحیده محمدی‌فر فیلمنامه‌نویس، طراحِ لباس و دستیارِ کارگردان و متولد ۱۳۴۷ بود. او فعالیت در سینما را از سال ۱۳۷۵ و با بازی در فیلم سینمایی لیلا به کارگردانی مهرجویی آغاز کرد. محمدی فر همچنین با نگارش اپیزود اول فیلم نامه داستان های جزیره نویسندگی را به شکلی جدی پی گرفت و با نگارش مشترک فیلم نامه مهمان مامان با مهرجویی و مرادی کرمانی به نامی آشنا در عرصه فیلم نامه نویسی تبدیل شد.

محمدی فر سابقه فعالیت در آثاری همچون لامینور، اشباح، چه خوبه که برگشتی، نارنجی پوش، سنتوری و آسمان محبوب من را در کارنامه هنری خود دارد.حاصلِ ازدواج دوم داریوش مهرجویی با وحیده محمدی‌فر دختری به نامِ مونا است.

همسر اول مهرجویی فریار جواهریان معمار، طراح صحنه و فیلمنامه نویس است که به مدت 25سال با این کارگردان زندگی مشترک داشت و حاصل این ازدواج دو فرزند به نام های مریم و صفا است. 

جواهریان هم اکنون در ایران و فرانسه در رشته معماری فعالیت می‌کند و تاکنون چند موزه و ساختمان و بنای مهم را معماری و بازسازی کرده است.

داریوش مهرجویی و همسرش وحیده محمدی‌فر، در تاریخ ۲۲ مهر ۱۴۰۲ در ویلایشان در شهر کرج به قتل رسیدند.

او در این پیام صوتی که در سایت فراز منتشر شده می‌گوید: «ماه عجیبی است. همه بحران دارند. چه شخصی و چه اجتماعی. باید خودمان را حفظ کنیم».