ماجرای افتتاح سالن کشتی با دو ستون در وسط تشک ادامه دارد

یک مسئول؛در تهران و روسیه هم برخی سالن های کشتی ستون دارند!


۱۴۰۲/۰۷/۲۳ - ۲۲:۲۰ | کد خبر: ۳۷۴۲۰ چاپ

رئیس انجمن کشتی کارگری لرستان گفت: شخصی که تصویر سالن کشتی را منتشر کرده فقط از یک زاویه اقدام به گرفتن عکس کرده است، درحالی که در هر دو طرف ستون‌ها به‌راحتی ۲۰ کشتی‌گیر می‌توانند تمرین کنند.

کلانشهر: رئیس هیات کشتی لرستان، با تاکید بر اینکه برای افتتاح سالن کشتی خرم آباد هیچ مشورتی با این هیات نشده است، گفت: این سالن توسط ورزش کارگری افتتاح شده است.

فرید بهرامی در پاسخ به این سوال که با وجود این ۲ ستون در وسط تشک، (بیشتر بخوانید) کشتی‌گیران هنگام تمرین یکی از حریفان فن می خورند و یکی از هم ستون‌ها! گفت: بله تمرین در چنین شرایطی واقعا سخت است.

بهرامی افزود: این سالن یک ۴ دیواری بوده که ظاهرا به سالن بدنسازی اختصاص داشته است. مسئولان کشتی کارگری این سالن را با رقمی در حدود ۱۰۰ میلیون تومان که توسط خیرین پرداخت شده، تجهیز و به بهره‌برداری رساندند.

در همین رابطه حسن طولابی رئیس انجمن کشتی کارگری لرستان هم گفت: درست است که دو ستون در وسط تشک سالن کشتی خرم‌آباد قرار دارد؛ اما این سالن مخصوص آموزش و تمرین است و نه مسابقه.

طولابی گفت: شخصی که تصویر سالن کشتی را منتشر کرده فقط از یک زاویه اقدام به گرفتن عکس کرده است، درحالی که در هر دو طرف ستون‌ها به‌راحتی ۲۰ کشتی‌گیر می‌توانند تمرین کنند.

بنده در روسیه هم سالن‌هایی را دیده‌ام که دارای ستون وسط برای آموزش و تمرین است و در تهران نیز وجود دارد.