پیدا شدن جسد فرد مفقودشده بر اثر باران در گیلان

مدیرکل ستاد مدیریت بحران استان گیلان با اعلام پیدا شدن جسد فرد مفقودشده در اثر بارش باران گفت: با تلاش تیم‌های امدادی و هلال‌احمر جنازه فردی که در اثر بارش باران در رودخانه مفقودشده بود پیداشده است.

به گزارش پایگاه خبری کلانشهر و به نقل از فارس، رضا اسلامی با اشاره به آخرین وضعیت جوی استان گیلان پس از بارندگی دیشب اظهار کرد: در اثر بارندگی دیشب و امروز صبح استان گیلان بعضی از پل‌های استان گیلان ازجمله کاکرود از توابع رانکوه املش دچار تخریب‌شده و نیروهای امدادی در محل حادثه حضور دارند.

وی با اشاره به آب‌گرفتگی معابر در بعضی از شهرهای آسیب‌دیده افزود: در محور شلمان و‌ روستاهای پایین‌دست لنگرود به علت بارش باران دچار آب‌گرفتگی شده و این مشکل در حال رفع شدن بوده و انسداد مسیر اصلی ترانزیتی خوشبختانه بازشده است.

 

مدیرکل ستاد مدیریت بحران استان گیلان با اذعان به اینکه در بارش دیشب استان گیلان قطعی آب، برق و گاز را شاهد نبودیم، بیان کرد: تاکنون قطعی برق تنها در چوبر تالش گزارش‌شده که مشکل آن حل شد و در بقیه موارد در استان گیلان با قطعی مواجه نبودیم.

اسلامی با اعلام پیدا شدن جسد فرد مفقودشده در اثر بارش باران در اثر تخریب پل سه ساز صومعه سرا گفت: با تلاش تیم‌های امدادی و هلال‌احمر جنازه فردی که در اثر بارش باران در رودخانه مفقودشده بود پیداشده است.