تعویض فرشاد پیوس 3 امتیازی بود

سپیدرود رشت بُرد تا جان بگیرد


۱۴۰۲/۰۸/۰۲ - ۱۸:۵۳ | کد خبر: ۳۷۶۸۷ چاپ

سپیدرود رشت در هفته سوم لیگ دسته دوم فوتبال ایران موفق شد بعد از دو تساوی به بردی ارزشمند مقابل تیم قدیمی پاس دست پیدا کند

سپیدرود رشت بُرد تا جان بگیرد
کلانشهر: نماینده با سابقه فوتبال گیلان عصر امروز مقابل یکی از تیم های شناخته شده و ریشه دار فوتبال ایران یعنی پاس قرار گرفت و موفق به شکست این تیم شد.

دیدار سپیدرود و پاس همدان در جریان هفته سوم لیگ دسته اول  فوتبال ایران در ورزشگاه عضدی رشت و در مقابل حدود پنج هزار طرفدار سپیدرود رشت برگزار شد.

 به گزارش وبسایت رسمی سپیدرود رشت، سپیدرود در روزی که در تمام بازی مالک توپ و میدان بود و به اندازه انگشتان دو دست موقعیت خراب کرد در نهایت موفق شد تا با تعویض طلایی فرشاد پیوس با یک گل تیم ریشه دار و قدیمی پاس را شکست دهد.

شرح گل: در دقیقه 52: فرار پیام ملکیان از سمت راست دفاع پاس و سانتر دقبق او روی سر امیرعباس حسنی فرود آمد تا تعویض طلایی فرشاد پیوس در بدو ورود گل برتری سپیدرود را به زیبایی به ثمر برساند.

ترکیب سپیدرود رشت برابر پاس همدان

ابوالفضل عباسی، صادق صادقی، امید قربانی، احمد نور نعیمی، محمدرضا داوری، مهیار نوری، نیما پاکدل، میلاد کرمانی مقام، ارسلان تفضلی، پیام ملکیان و میعاد یزدانی

در حاشیه:

تشویق یک دست و هماهنگ و پر شور هواداران سپیدرود در تمام بازی یک لحظه متوقف نشد تا معنای عاشقی و وفاداری برای یک تیم را حتی وقتی از لیگ برتر به دسته دوم سقوط می کند به زیبایی معنا کنند.

صابر محمدی و اویس کردجهان دو بازیکن پیشین سپیدرود در لیست پاس همدان حاضر بودند که محمدی به دلیل مصدومیت وارد میدان نشد اما اویس که بازوبند کاپیتانی پاس را برعهده داشت ابتدای بازی از سوی هواداران سپیدرود به شدت مورد تشویق قرار گرفت.

سپیدرود با این پیروزی 5 امتیازی شد و در رده دوم جدول قرار گرفت.

 

*عکس: سید احمد کیایی

 

نظر شما:

security code