تصویری از تغییر چهره جدید رابعه اسکویی بازیگر سینما و تلویزیون رونمایی شده که کاربران را غافلگیر کرده است.

کاهش وزن و تغییر چهره باورنکردنی رابعه اسکویی بعد از عمل زیبایی/عکس
کلانشهر: رابعه اسکویی متولد ۱۳۴۵ هنرپیشه سینما و تلویزیون است. اسکویی طی دو دهه ای که در فیلم های مختلف بازی کرده عمدتا نقش زنان دارای اضافه وزن را برعهده داشت. 

در بعضی فیلم ها این موضوع رنگ اغراق آمیزتری هم به خود می گرفت. حالا به نظر می رسد اسکویی با انجام جراحی که احتمالا اسلیو معده و همچنین جراحی های زیبایی در صورت، توجهات زیادی را به خود جلب کرده است.


موضوعی که از زمان انتشار عکس های جدید اسکویی با واکنش های مختلف کاربران مواجه شده است. تعدادی استایل قبلی او را دوست داشتنی می دانستند مخصوصا در موقعیت های طنز و برخی دیگر تغییر ظاهر و اندام این بازیگر را موضوعی مثبت ارزیابی کردند.

اسکویی سال ۱۳۹۴ همراه با چکامه چمن‌ماه، صدف طاهریان و مانی کسراییان به شبکه ماهواره‌ای جم تی وی پیوستند، خبر مهاجرت رابعه اسکویی از ایران برای پیوستن به این شبکه ماهواره‌ای برای بازی در یک فیلم ویدئویی منتشر شد. اسکویی نوروز ۱۳۹۵ در گفتگویی با ویژه‌برنامه نوروزی جم تی‌وی از انگیزه‌هایش برای مهاجرت سخن گفت.

 اسکویی بعد از دو سال حضور در خارج از کشور و فعالیت در شبکه جم تی‌وی ابراز پشیمانی کرد و در ۴ بهمن ۱۳۹۶ به ایران بازگشت و از بازگشتش احساس خوشحالی کرد.

بازگشت او با استقبال شماری از همکارانش مواجه شد. او در اولین مصاحبه‌اش هدف اصلی مهاجرت به خارج از کشور را توجه نکردن بعضی‌ها به هنرمندان در داخل کشور و تصمیم‌گیری شخصی خودش و همچنین هدف از بازگشت به ایران را بیماری و علاقه به وطن عنوان کرد.