مدیر روابط عمومی باشگاه سپاهان اصفهان گفت: هنوز خبری در سایت کنفدراسیون فوتبال آسیا «AFC» در باره نتیجه دیدار لغو شده سپاهان اصفهان با «الاتحاد» عربستان منتشر نشده است.

هنوز خبری در سایت «AFC» در باره نتیجه دیدار سپاهان و «الاتحاد» منتشر نشده است

کلانشهر: محمدصادق میرصالحیان روز پنجشنبه در یک توئیت اعلام کرد: با اینکه هیچگونه خبری در سایت رسمی «AFC» در باره رأی اولیه دیدار تیم‌های سپاهان و الاتحاد منتشر نشده‌ است اما شتابزدگی و بعضاً ذوق‌زدگی در برخی افراد بیانگر مسائل بسیاری است، زیرا (با انتشار چنین خبری) به خیال خامشان می‌خواستند روی تمرکز تیم سپاهان برای دیدار امروز(برابر ملوان) اثر بگذارند.

 

به گزارش ایرنا، برخی رسانه‌ها شب گذشته اعلام کردند که با حکم کمیته انضباطی کنفدراسیون فوتبال آسیا «AFC»، باشگاه سپاهان مقابل الاتحاد بازنده اعلام شد.

 

همچنین باشگاه سپاهان باید ۲۰۰ هزار دلار جریمه بابت اتفاقات رُخ داده بپردازد و از سه بازی در ورزشگاه "نقش جهان" اصفهان در لیگ قهرمانان آسیا نیز محروم شده که یک بازی آن تعلیقی است.

 

سپاهان در هفته دوم لیگ قهرمانان آسیا، روز ۱۰ مهر قرار بود در ورزشگاه «نقش جهان» میزبان الاتحاد باشد اما تیم عربستانی از حضور در زمین مسابقه خودداری و ناظر مسابقه، دیدار را لغو کرد تا این بازی برگزار نشود.

 

پس از برگزار نشدن این مسابقه در ۲ هفته گذشته گمانه‌زنی‌های مختلفی در باره سرنوشت این مسابقه مطرح شده است.