تطهیری مقدم از چهره‌های فعال اجتماعی، سیاسی و ورزشی رشت بود و بواسطه حُسن شهرت با گروه‌های مختلف سیاسی ارتباط حسنه داشت. موضوعی که باعث شده بود در مراسم یادبود او چهره‌های سیاسی مختلف اصلاح طلب و اصولگرا در کنار یکدیگر حضور پیدا کنند.

گزارش تصویری مراسم یادبود محسن تطهیری مقدم مدیرعامل اسبق سپیدرود با حضور چهره های سیاسی و ورزشی در ورزشگاه عضدی رشت
اختصاصی کلانشهر: ارسلان محمدنیا- مراسم یادبود سومین روز درگذشت محسن تطهیری مقدم مدیرعامل اسبق سپیدرود رشت عصر روز شنبه در سالن تختی ورزشگاه عضدی رشت برگزار شد.

تطهیری مقدم از چهره‌های فعال اجتماعی، سیاسی و ورزشی رشت بود و بواسطه حسن اخلاق و حسن شهرت با گروه‌های مختلف سیاسی اصلاح طلب و اصولگرا ارتباط حسنه داشت. موضوعی که باعث شده بود در مراسم خاکسپاری و همچنین یادبود او در ورزشگاه عضدی، چهره‌های سیاسی مختلف اصلاح طلب و اصولگرا در کنار یکدیگر حضور پیدا کنند.

همچنین بواسطه حضور تطهیری مقدم در جبهه‌های جنگ تحمیلی 8ساله علیه ایران، شماری از همرزمان او هم برای ادی احترام به این جانباز دفاع از مرزهای کشور در مراسم حضور پیدا کرده بودند.

تطهیری مقدم از کارشناسان اداره کار و امور اجتماعی طی دو بازه زمانی اواسط دهه هفتاد و اوایل دهه هشتاد به عنوان مدیر عامل سپیدرود رشت فعالیت کرد. او که همواره دغدغه توسعه رشت را داشت بعد از چند سال مبارزه با بیماری سرطان بیست و چهارم آبانماه درگذشت. پیکیر او درتازه آباد رشت به خاک سپرده شد.(بیشتر بخوانید)