بین دو نیمه‌ی این دیدار، باشگاه ملوان از تمبر ویژه ملوان با طرح و لوگوی باشگاه رونمایی کرد و همچنین از چند پیشکسوت باشگاه هم تجلیل به عمل آورد

گزارش تصویری پیروزی شگفتی آفرین شمس آذرقزوین برابر ملوان در انزلی
اختصاصی کلانشهر:حامد وارسته-عصر امروز جمعه هفدهم آذرماه در چارچوب هفته دوازدهم لیگ برتر فوتبال ایران تیم فوتبال ملوان بندرانزلی مقابل شمس‌آذر قزوین صف آرایی کرد.  شاگردان سعید دقیقی که امسال به لیگ برتر صعود کرده اند در کمال شگفتی موفق شدند ملوان را در ورزشگاه سیروس قایقران شکست بدهند

علی‌اصغر اعرابی در دقایق 54 و 75 موفق شد گلهای تیمش را وارد دروازه ملوان کند.

شاگردان دقیقی با این پیروزی توانستند رکورد 9 بازی پیاپی شکست‌ناپذیری شاگردان مهدی تارتار را بشکنند و با 14 امتیاز در رتبه دهم جدول جایگاه خود را مستحکم‌تر کنند.

ملوان بندرانزلی هم در مسیر بازگشت به رتبه دوم جدول ناکام بود و با 19 امتیاز در رتبه چهارم جدول قرار گرفت. (بیشتر بخوانید)

گفتنی است بین دو نیمه این دیدار باشگاه ملوان از تمبر ویژه ملوان با طرح و لوگوی باشگاه رونمایی کرد. تجلیل از چند پیشکسوت باشگاه ملوان از جمله غفور جهانی، حسن دشتی، رضا ویشگاهی، عزیز اسپندار، شاپور نوری زاد، قادر عزت الهی، منوچهر ناوران و... بخش دیگر مراسمی بود که تماشاگران در انزلی شاهد آن بودند.