سپیدرود، پیگیر شکایت از تیم داوری و عوامل برگزاری الگیلانو

مدیر روابط عمومی باشگاه سپیدرود رشت با اشاره به شکایت این باشگاه از تیم داوری و عوامل برگزاری الگیلانو گفت: اعضای تیم برای جبران شکست مقابل ملوان هم‌قسم شده و می‌خواهند با پیروزی مقابل گل ریحان، اعاده حیثیت کنند.

کلانشهر : رادنی دیدار در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در رشت با اشاره به حواشی دیدار سپیدرود مقابل ملوان اظهار کرد: دیدار دو تیم مطابق دربی‌های گذشته با حواشی عجیبی روبه‌رو بود، تیم داوری مسابقه تجربه لازم برای قضاوت در این دیدار را نداشت و نتوانست حواشی داخل زمین را به‌خوبی کنترل کند.

وی با انتقاد از اقدام کادر فنی و مدیریتی ملوان در نیمه دوم الگیلانو خاطرنشان کرد: ملوانان پس‌ازاینکه در صحنه‌ای معتقد به پنالتی بودند، به دستور سرمربی‌شان از مستطیل سبز خارج‌شده و بیش از ۱۰ دقیقه بازی متوقف شد، داور مسابقه هیچ‌یک از اعضای کادر فنی و مدیریتی ملوان را به دلیل این اقدام عجیب، توبیخ نکرد و باعث شد اعتراض ملوانان به اوج برسد.

 

مدیر روابط عمومی باشگاه سپیدرود رشت با اشاره به شکایت این باشگاه از عوامل برگزاری مسابقه و تیم داوری الگیلانو تصریح کرد: شعارهای زننده هواداران تیم فوتبال ملوان انزلی، سنگ‌پرانی به هواداران و بازیکنان تیم سپیدرود، حضور غیرموجه مدیرعامل و عوامل کادر فنی ملوان در زمین مسابقه و خارج کردن تیم از زمین و ناتوانی داور مسابقه در مدیریت بازی بخشی از نامه اعتراضی تیممان به ریاست فدراسیون و رئیس سازمان لیگ بوده و پیگیر شکایتمان هستیم.

دیدار با بیان اینکه سپیدرود در دیدار مقابل گل ریحان برای جبران به میدان می‌رود، افزود: گل ریحان تنها تیم بدون شکست رقابت‌های لیگ یک پیش از آغاز هفته دوازدهم این رقابت‌هاست، تیم البرزی با کسب ۲۱ امتیاز و با یک اختلاف امتیاز نسبت به تیم صدرنشین، در رده سوم جدول ایستاده است ولی ما برای هوادارانمان تاآخرین‌نفس جنگیده و برای پیروزی به میدان می‌رویم.

وی با اشاره به تیم داوری مسابقه هفته دوازدهم سپیدرود مقابل گل ریحان البرز گفت: محمدحسین زاهدی‌فر وظیفه قضاوت این دیدار را بر عهده دارد و جلیل شعرانی، صادق رستمی و علی ابراهیمی کمک‌های وی در این دیدار هستند.

مدیر رسانه‌ای باشگاه سپیدرود با اعلام اینکه متأسفانه در این مسابقه تعداد زیادی از بازیکنان اصلی خود را به دلیل مصدومیت و محرومت در اختیار نداریم، گفت: سپیدرود بازیکنان جوان و مستعد خوبی در اختیار دارد که منتظرند تا در چنین فرصت‌های طلایی به میدان بروند و سرنوشت فوتبالی خود را به بهترین شکل ممکن تغییر دهند.

دیدار با اشاره به محرومان و مصدومان سپیدرود در دیدار مقابل گل ریحان گفت: پویا نزهتی، احسان پیرهادی، سعید قدمی، معین راشدی، ساسان شیرمردی، میثم فردوسی، ایمان شوریابی و محمداسماعیل نظری به دلایلی مانند مصدومیت، چهار کارته بودن و عدم آمادگی در این مسابقه در اختیار سپیدرود نیستند.

به گزارش فارس، دو تیم فوتبال سپیدرود رشت و گل ریحان البرز در هفته دوازدهم رقابت‌های لیگ یک از ساعت ۱۴:۳۰ در ورزشگاه سردار جنگل رشت به مصاف یکدیگر می‌روند.