مریم کاویانی بازیگر شناخته شده ی سینما و تلویزیون شب گذشته مهمان جدیدترین قسمت از برنامه تلویزیونی «برمودا» با مجری گری کامران نجف زاده بود که از شبکه نسیم پخش می شود. صحبت های او در این برنامه درباره ی ازدواجش با رامین مهمانپرست، سیاستمدار ایرانی که به جدایی انجامید، مورد توجه قرار گرفته است.

کلانشهر: مریم کاویانی در این برنامه ازدواج بازیگران با سیاستمدارها را اشتباهی بزرگ خواند. او در اینباره گفت: «یک بازیگر نباید با یک سیاستمدار ازدواج کند. جنس روح و احساس بازیگرها و سیاستمدارها باهم فرق می کند.»

او هچنین درباره ی دشواری های زندگی با سیاستمدارها گفت: «خانواده‌ های سیاستمدار‌ها محدود هستند.

 

ماجرای ازدواج مریم کاویانی و رامین مهمانپرست
به گزارش روزیاتو، مریم کاویانی که از ازدواج اول خود پسری متولد سال ۱۳۷۶ دارد، در سال ۹۷ برای دومین بار با رامین مهمانپرست، سخنگوی پیشین وزارت امور خارجه و سفیر پیشین ایران در لهستان و تایلند ازدواج کرد. این دومین ازدواج مهمانپرست هم بود. همسر اول او در سال ۹۶ بر اثر سرطان از دنیا رفته بود. گفتنی است رامین مهمانپرست نودهی یکی از نامزدهای دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی از حوزه انتخابیه رشت و خمام است.(بیشتر بخوانید)

 این ازدواج که از معدود وصلت های صورت گرفته میان چهره های هنری و سیاسی در ایران محسوب می شد بسیار مورد توجه قرار گرفت. اما در سال ۱۴۰۰ شایعاتی درباره ی جدایی این زوج مطرح شد.

ماجرا از یک پست اینستاگرامی خانم بازیگر آغاز شد.

مریم کاویانی که در سال ۱۴۰۰به کرونا مبتلا شده بود، در اواسط شهریور ماه آن سال با انتشار ویدئویی در اینستاگرام تجربه ی ابتلای خود به کرونا را با مخاطبانش در میان گذاشت.

کاویانی در بخشی از صحبت های خود گفت خوشبختانه چون تنها زندگی می کرد بی اطلاعی او از بیماری اش موجب درگیری بقیه ی اعضای خانواده اش نشد. این گفته ی کاویانی تردیدهایی را درباره ی زندگی مشترک او با رامین مهمانپرست به وجود آورد.

علاوه بر این، کاویانی تمامی عکس های دو نفره ی خود با رامین مهمانپرست را از صفحه ی اینستاگرامش حذف کرده بود.

در آن زمان هیچ یک از این دو نفر واکنشی به شایعات نشان دادند تا اینکه رامین مهمانپرست بالاخره پس از چند ماه در مصاحبه ای با رسانه ی اینترنتی «تی وی پلاس» جدایی اش از مریم کاویانی را تأیید کرد.


مهمانپرست در این مصاحبه درباره ی علت جدایی شان گفت شرایط کاری او و دنیای سیاست با شرایط کاری همسرش بسیار متفاوت بود و محدودیت های زیادی برای مریم کاویانی ایجاد کرده بود که دیگر برای او قابل تحمل نبود.

مهمانپرست گفت زندگی مشترک او و کاویانی تنها ۲ سال به طول انجامید و وقتی از او سؤال شد که آیا زندگی خوبی داشتند، در پاسخ گفت اگر خوب بود ادامه پیدا می کرد. او در توضیح پاسخ خود گفت تحمیل محدودیت هایی برخلاف فرهنگ و اعتقادتان به خود باعث نارضایتی درونی می شود.

مهمانپرست در پاسخ به این سؤال که آیا او و کاویانی در اینستاگرام یکدیگر را آنفالو کرده اند، گفت او اصلاً کسی را در فضای مجازی فالو نمی کند.

همچنین مهمانپرست درباره ی مهریه ی مریم کاویانی گفت ۳ دنگ از یک آپارتمان به نام کاویانی بود اما او به صورت توافقی مهریه اش را بخشید.

 گفتنی است رامین مهمانپرست، متولد ۱۳۳۹ در تهران، سخنگوی پیشین وزارت امور خارجه در دولت محمود احمدی نژاد و سفیر پیشین ایران در لهستان، فارغ‌ التحصیل مهندسی نرم‌ افزار از دانشگاه صنعتی شریف و کارشناسی ارشد مدیریت دولتی و دارای مدرک MBA است.

مریم کاویانی هم متولد ۱۳۴۹ در اهواز است اما اصالتی مازندرانی دارد.

او که فارغ التحصیل رشته ی پرستاری است فعالیت بازیگری خود را در سال ۸۱ با نقش آفرینی در فیلم سینمای «رویای جوانی» به کارگردانی نادر مقدس آغاز کرد.

 

نظر شما:

security code