محمود احمدی‌نژاد رئیس دولت‌های نهم و دهم بعد از مدت‌ها غیبت رسانه‌ای، امروز با صورتی کبود مقابل دوربین خبرنگاران قرار گرفت.

تصاویری از  محمود احمدی نژاد با صورتی کبود در مرقد امام خمینی که سوال برانگیز شده است؛جراحی یا بیماری پوستی؟
کلانشهر: محمود احمدی‌نژاد رئیس دولت‌های نهم و دهم امروز سه‌شنبه در ششمین روز از دهه فجر به همراه دیگر اعضای مجمع تشخیص مصلحت نظام به مرقد امام خمینی (ره) رفت و بعد از مدت‌ها در قاب دوربین رسانه‌ها قرار گرفت.

در تصاویری که خبرگزاری‌های مختلف کشور از حضور احمدی‌نژاد در حرم بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی ایران منتشر کرده‌اند، صورت کبود او بیش از هر چیز دیگر مورد توجه قرار گرفته است.

برخی منابع بدون اشاره به جزئیات بیشتر، دلیل کبودی صورت رئیس‌جمهور اسبق کشورمان را عمل جراحی عنوان کرده‌اند. برخی کاربران فضای مجازی هم علت کبودی ها را به بیماری احتمالی پوستی ربط داده اند.

 سایت جماران هم با اشاره به حضور محمود احمدی نزاد با چهره ای متفاوت در مرقد بنیانگذار جمهوری اسلامی نوشت: از نکات جالب این گردهمایی، حضور محمود احمدی نژاد در یک مراسم رسمی پس از مدتها بود. او که ماسک بر صورت داشت و تغییراتی در چهره اش نمایان بود، پس از شنیدن سخنان سیدحسن خمینی و پیش از آغاز سخنان آیت الله آملی لاریجانی مراسم را ترک کرد.

گفتنی است احمدی نژاد طی یک دهه گذشته یه یکی از منتقدان برادران لاریجانی تبدیل شده است.

 

هشدار رسانه های ترکیه به مردم این کشور درباره خطر بوتاکس ایرانی
بوتاکس ایرانی استاندارد نیست؛خطر بدشکلی، تاری دید و مشکل تنفسی دارد

نظر شما:

security code