جعفرزاده ایمن آبادی رئیس فراکسیون مستقلین ولایی شد

ریاست فراکسیون مستقلین ولایی در مجلس بر عهده نماینده مردم رشت گذاشته شد.

کلانشهر : غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به تغییر در هیات رئیسه فراکسیون مستقلین ولایی در مجلس گفت: بعد از اینکه دو جریان سیاسی در کشور فعال شدند احساس شد مجلس کشور به سمت سیاست ورزی خاص پیش می رود، فراکسیون مستقلین سعی کرد با محور قرار دادن حل مشکلات مردم مجموعه ای از نمایندگان که دغدغه های شان مردمی است تشکل و مستقل عمل کند تا فارغ از دو جریان سیاسی به یک سری از فعالیت در مجلس شورای اسلامی به پردازد.

نماینده مردم رشت در مجلس دهم به فعالیت های این فراکسیون اشاره کرد و بیان داشت: دعوت از وزرا، پیگیری طرح هاو  برنامه ها، افزایش نقش نظارتی، افزایش نقش تقنینی از جمله اقدامات فراکسیون بود که از زحمات دکتر جلالی تشکر کنیم.

رئیس فراکسیون مستقلین ولایی در مجلس به برنامه های آتی فراکسیون اشاره کرد و گفت: افزایش ارتباط و تعامل با دولت برای پیگیری حقوق، دوری کردن از ورود به مسائل تنش زا از نکاتی است که در فراکسیون پیش گرفته می شود و رفع مشکلات مردم در دستور کار قرار می گیرد.

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، کاظم جلالی نماینده سابق مردم تهران، ری، شمیرانات و اسلامشهر که ریاست فراکسیون مستقلین ولایی را بر عهده داشت به عنوان سفیر ایران در کشور روسیه معرفی شد؛ از این رو جعفرزاده ایمن آبادی مسئولیت ریاست فراکسیون را بر عهده گرفت./