استاندار گیلان در حاشیه بازدید از فرمانداری رشت؛

آمادگی کامل برای انجام صحیح فرآیند ثبت نام از داوطلبان وجود دارد


۱۳۹۸/۰۹/۱۰ - ۱۵:۳۸ | کد خبر: ۴۴۰۶ چاپ
آمادگی کامل برای انجام صحیح فرآیند ثبت نام از داوطلبان وجود دارد

کلانشهر  به نقل از ایسنا: استاندار گیلان گفت: آمادگی کامل اعم از امکانات سخت افزاری و نیروی انسانی متخصص برای انجام صحیح فرآیند ثبت نام از داوطلبان وجود دارد.

ارسلان زارع امروز در حاشیه بازدید از محل نام نویسی داوطلبان یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در فرمانداری رشت در جمع خبرنگاران اظهار کرد: به یقین تبلور مردم سالاری دینی ملت ایران در انتخابات به نمایش گذاشته می‌شود.

وی با بیان اینکه نظام جمهوری اسلامی ایران بر اساس شرع مقدس اسلام و بر اساس آراء مردم شکل گرفته، افزود: استمرار عزت و اقتدار ملت بزرگ ایران همواره در گرو این حمایت‌ها و مشارکت‌های عمومی مردم بوده که مهم‌ترین شیوه و شکل این مشارکت حضور آحاد ملت در انتخابات است.

نماینده عالی دولت در گیلان گفت: همه ایرانیان در دوم اسفند ماه با حضور در یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی یکبار دیگر حماسه وحدت و اتحاد را به نمایش می گذارند.

زارع هدف از این بازدید را ارزیابی میزان آمادگی شعبه ثبت نام حوزه انتخابیه مرکز استان خواند و افزود: خوشبختانه آمادگی کامل اعم از امکانات سخت افزاری و نیروی انسانی متخصص برای انجام صحیح فرآیند ثبت نام از داوطلبان وجود دارد.

وی به آمار ثبت نام کنندگان در صبح امروز نیز اشاره کرد و گفت: استقبال داوطلبان یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی نه تنها در مرکز استان، بلکه در همه حوزه‌های انتخابی مطلوب است.

به گزارش ایسنا؛ ثبت نام داوطلبان از ساعت 8 صبح امروز، 10 آذر آغاز شده و تا روز شنبه ۱۶ آذر ماه جاری ادامه دارد. استان گیلان با 16 شهرستان، دارای 11 حوزه انتخابیه و 13 کرسی نمایندگی در خانه ملت است.

انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی، دوم اسفندماه امسال برگزار می شود.