سومین روز از ثبت نام انتخابات مجلس :
ثبت نام کنندگان امروز انتخابات مجلس در استان چه کسانی بودند؟
۱۲ آذر ۹۸ چاپ
ثبت نام کنندگان امروز انتخابات مجلس در استان چه کسانی بودند؟

چهره‌های سیاسی سرشناسی اعم از معاون سابق قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیا و معاون سابق استاندار گیلان صبح امروز در رشت برای انتخابات مجلس ثبت‌نام کردند.

به گزارش پایگاه خبری کلانشهر و به نقل از تسنیم، در سومین روز ثبت‌نام از داوطلبان انتخابات مجلس شورای اسلامی در رشت تاکنون 8 نفر که تعدادی از آنها از چهره‌های سیاسی سرشناس نیز هستند نام‌نویسی کردند.

اسماعیل سرائی،  معاون سابق توسعه پایدار و محرومیت‌زدایی قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیا از چهره‌های سرشناسی بود که صبح امروز با حضور در فرمانداری رشت اقدام به ثبت‌نام کرد.

سید محمد احمدی فرماندار سابق شهرستان رشت، رودبار و لاهیجان و معاون سابق اقتصادی استاندار گیلان نیز نام‌نویسی کرد.

حجت‌الاسلام سید رضا مطهری کاندیدای سابق انتخابات مجلس نیز از دیگر چهره‌های شناخته شده‌ای بود که صبح امروز با حضور در فرمانداری شهرستان رشت اقدام به ثبت‌نام کرد.

موسی طیارزاده به‌عنوان نخستین کاندیدای روحانی و شاپور مرحبا نماینده ادوار آستارا در مجلس نیز از دیگر چهره‌های سیاسی شناخته شده برای مردم این شهرستان هستند که سومین روز ثبت‌نام از داوطلبان انتخابات مجلس در حوزه انتخابیه مربوطه اقدام به نام‌نویسی کرد.

اسماعیل حدیدی، جواد محجوب گشت رودخانی و سامره عاشوری نیز از افرادی هستند که با حضور در حوزه انتخابیه شفت و فومن و با ارائه مدارک مربوطه اقدام به ثبت‌نام در انتخابات مجلس کردند.

در حوزه انتخابیه شهرستان بندرانزلی نیز مریم صیاد دلشادپور، احمد دنیا مالی و مهدی شیرین‌کام از افرادی بودند که با حضور در فرمانداری این شهرستان مراحل ثبت‌نام خود را تکمیل کردند.