مهلت مراجعه به سایت حمایت معیشتی تا ۲۰ آذر


۱۳۹۸/۰۹/۱۲ - ۱۷:۱۹ | کد خبر: ۴۴۳۴ چاپ
مهلت مراجعه به سایت حمایت معیشتی تا ۲۰ آذر

ستاد شناسایی مشمولین بسته حمایت معیشتی: مهلت مراجعه به سایت حمایت تا ۲۰ آذر است.

به گزارش پایگاه خبری کلانشهر و به نقل از خبرگزاری صداوسیما، ستاد شناسایی مشمولین بسته حمایت معیشتی دولت مستقر در وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در اطلاعیه (۶) اعلام کرد: مهلت مراجعه به سایت حمایت معیشتی تا ۲۰ آذر است.

در این اطلاعیه آمده است: تعداد زیادی از سرپرستان خانوار برای دریافت بسته حمایت معیشتی کد رهگیری دریافت کرده اند و آن دسته از افرادی که کد رهگیری دریافت نکرده اند امروز و فردا این کد را دریافت خواهند کرد و در این مورد جای هیچ گونه نگرانی نیست.
همچنین هموطنان می‌توانند تا ۲۰ آذر برای ثبت درخواست رسیدگی به سایت Hemayat.mcls.gov.ir مراجعه کنند.

با توجه به اینکه شماره گیری با کد دستوری #6369* نیز به حداقل رسیده است، طبق اعلام قبلی، امروز سه شنبه ۱۲ آذر، آخرین فرصت شماره گیری با این کد دستوری است و درصورت نیاز و ایجاد تقاضا هفته آینده نیز فرصتی برای سرپرستان خانواری که از این کد دستوری استفاده نکرده اند، فراهم می‌شود.

اطلاعیه (۷) ستاد شناسایی مشمولین بسته حمایت معیشتی دولت مستقر در وزارت تعاون

اطلاعیه شماره (۷) ستاد شناسایی مشمولین بسته حمایت معیشتی دولت مستقر در وزارت تعاون منتشر و اعلام شد: امکان دسترسی به کد دستوری #6369* و سامانه hemayat تا ۲۰ آذر وجود دارد.
وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی از ابتدای رسیدگی به درخواست افرادی که خود را محق دریافت بسته حمایت معیشتی دولت می‌دانند، ولی در مرحله اول مشمول این طرح نشده اند، بستر‌های مناسب را آماده کرده و از سوم آذر رسیدگی به درخواست‌ها با جدیت پیگیری شده است.
به دنبال بروز برخی از اختلال‌ها در اپراتور همراه اول از ابتدای این فرایند مشکل‌هایی پیش آمده است که متاسفانه بخشی از آن همچنان وجود دارد، با این حال جای هیچ نگرانی وجود ندارد و در صورتی که مراجعه سرپرستان خانوار با مشکل مواجه شد ضمن صبوری این اطمینان وجود دارد که به تمامی درخواست‌ها رسیدگی خواهد شد.

با توجه به برخی اختلال‌ها، امکان دسترسی به کد دستوری #6369* و سامانه hemayat تا ۲۰ آذر وجود دارد.

نظرات شما:

12 آذر 1398 ساعت 11:09

ممنون از دولت تبخیر و امید

نظر دهید - پسندیدم 0

12 آذر 1398 ساعت 07:09

باید مهلت خیلی بیشتری میدادن

نظر دهید - پسندیدم 1

نظر شما:

security code