تیم های داماش گیلان و شهرداری آستارا فردا در ایستگاه پایانی لیگ دسته یک فوتبال ایران برای حفظ سهمیه خود به مصاف رقبا می روند.

هفته سرنوشت ساز نمایندگان فوتبال گیلان در لیگ دسته یک

کلانشهر: از هفته سی و چهارم و پایانی رقابت های لیگ دسته یک فوتبال باشگاه های ایران جام آزادگان و از ساعت ۱۹:۴۵ دقیقه فردا تیم داماش گیلان در دیداری حساس در ورزشگاه شهید عضدی رشت به مصاف تیم سایپا تهران می رود.

قضاوت این مسابقه بر عهده علی صفایی با کمک های مهدی سیفی و وحید سیفی است.

در جدول رده بندی داماش که خطر سقوط را حس می کند با هدایت علی نظر محمدی ۳۱ امتیازی است و در رده شانزدهم قرار دارد و برای کسب هر ۳ امتیاز این مسابقه در حضور پرشور هواداران خود پای به میدان می گذارد.

در آن سوی میدان ساپیا تهران با ۴۹ امتیاز در مکان پنجم ایستاده و نه دغدغه صعود به لیگ برتر را دارد و نه دغدغه سقوط.

داماشی ها اگر در هفته پایانی بتوانند برابر تیم فوتبال سایپا امتیاز کسب کنند و از سوی دیگر تیم فوتبال دریا بابل نتواند مقابل حریفش امتیازی بدست بیاورد، داماش سهمیه خود را در این لیگ حفظ خواهد کرد و تیم دریا بابل به همراه تیم های شاهین بندرعامری و خوشه طلایی از این رقابت ها سقوط می کند.

همزمان با این مسابقه دیگر تیم گیلانی شهرداری آستارا برای اینکه خیال خود را از بابت ماندن در لیگ یک راحت کند در دیداری خارج از خانه رودروی تیم نفت و گاز گچساران قرار خواهد گرفت.

شاگردان محسن بنگر در تیم شهرداری آستارا ۳۳ امتیازی هستند و در رده چهاردهم و تیم نفت و گاز گچساران با ۴۰ امتیاز در رتبه یازدهم جدول رده بندی قرار دارد.

به هر حال باید منتظر ماند و دید که دوشنبه شب تیم های گیلانی قادر خواهند بود که سهمیه لیگ یکی خود را حفظ کنند یا که خیر؟!