دبیر و سخنگوی ستاد انتخابات استان گیلان:

روسای ستاد انتخابات نامزدها، احکام مسئولیت خود را به ستاد انتخابات استان ارائه نمایند


۱۴۰۳/۰۳/۲۲ - ۰۸:۵۸ | کد خبر: ۴۴۷۹۳ چاپ

روسای ستاد انتخابات نامزد ها چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در گیلان هر چه سریع احکام صادره خود را به ستاد ارائه دهند. 

روسای ستاد انتخابات نامزدها، احکام مسئولیت خود را به ستاد انتخابات استان ارائه نمایند

 

کلانشهر: مدیرکل سیاسی انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری گیلان گفت: در اجرای قانون و برای رعایت اصول تبلیغات نامزد های چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری ضرورت دارد بلافاصله پس از صدور حکم از سوی ستاد مرکزی نامزد ها برای رئیس ستاد تبلیغات نامزد در استان، فرد مذکور یک نسخه از حکم را به اداره کل سیاسی و انتخابات استانداری گیلان تحویل دهد.
جوادشفیعی ثابت تصریح کرد: روسای استانی باید سریع روسای ستاد شهرستانی و بخش ها و نیزکمیته های ستاد استانی را برای همکاری بعدی به ستاد انتخابات استان معرفی کنند تا به فرمانداران و بخشداران و مسئولان ذیربط در امر انتخابات برای همکاری قانونی ارجاع داده شوند.
ستاد انتخابات گیلان:دبیر و سخنگوی ستاد انتخابات گیلان با اشاره به اینکه شهید آیت الله رئیسی الگویی از اخلاق مداری و پرهیز از اتهام زنی و جنجال آفرینی در رقابت های انتخاباتی را برای نامزد ها به یادگار گذاشت گفت: با توجه به تاکیدات رهبر معظم انقلاب مبنی بر رعایت اصول رفتار صحیح انتخاباتی؛ از همه فعالان ستاد های اصلی و مردمی و هواداران نامزد های انتخابات ریاست جمهوری در استان گیلان انتظار رعایت حداکثری قانون و مرام اخلاق انتخاباتی است و فرمانداری ها بستر مناسب همکاری برای فرصت های تبلیغاتی نامزد ها را فراهم خواهند کرد.
وی اضافه کرد:تبلیغات تا ۲۴ ساعت قبل از شروع رای گیری ادامه خواهد داشت و ستاد پیشگیری از وقوع جرایم انتخاباتی و هیئت های اجرایی و نظارت با تخلف های انتخاباتی برخورد قانونی خواهند داشت و ستاد های مردمی دارای مجوز و احزاب نیز اگر قصد تشکیل ستاد حمایتی دارند باید کتبی مسئول را به ستاد انتخابات استان و شهرستان معرفی کند.