ثبت نام انتخابات مجلس به روایت دوربین کلانشهر

اختصاصی کلانشهر: ثبت‌نام از کاندیدهای ورود به یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی، همزمان با سراسر کشور در رشت هم انجام شد. کلانشهر در ادامه بخشی از مهمترین اتفاقات ستاد انتخابات رشت را مرور می‌کند.

 محمد صادق حسنی، نماینده مجلس دهم بار دیگر با حضور در فرمانداری رشت برای مجلس ازدهم هم ثبت‌نام کرد. او در مصاحبه با کلانشهر (که به زودی منتشر خواهد شد) خود را امیدی‌ترین فرد لیست امید معرفی می‌کند. 

محمد صادق حسنی

 

 از نکات جالب توجه حضور حسنی، همراهی بهراد ذاکری، عضو شورای اسلامی شهر رشت با او بود.

 

ذاکری در مراحل ثبت نام هم حسنی را همراهی کرد.

غلامعلی جعفرزاده، دیگر نماینده رشت در مجلس دهم با حضور در فرمانداری رشت کاندیداتوری خود برای انتخابات مجلس یازدهم را ثبت کرد. جعفرزاده در مصاحبه با کلانشهر که پیش از این منتشر شده بود خود را اصولگرای اصلاح‌طلب با مشی اعتدالی دانست. 

غلامعلی جعفرزاده

 

وی همچنین اذعان کرد در جریان گرانی بنزین، پیام رهبر معظم انقلاب پیش از بسیاری از نمایندگان به او ابلاغ شده است.

 

سید ولی عظمتی، فرماندار سابق رشت در دولت محمود احمدی‌نژاد هم وارد صحنه انتخابات شد. تلاش‌های کلانشهر برای مصاحبه با او به نتیجه نرسید و مواضع و اهداف او در انتخابات برای ما مشخص نشد.

 

جمشید رسایی، دبیر انجمن اسلامی مهندسین گیلان و برادر حمید رسایی، نماینده اصولگرای فعلی مجلس هم در انتخابات شرکت کرد. او در مصاحبه با کلانشهر اذعان دارد که مستقل ورود کرده است اما شنیده‌ها حاکی از آن است که او مورد حمایت اصلاحطلبان قرار خواهد گرفت. 

   سید علی آقازاده نماینده اسبق رشت در مجلس هشم نیز در انتخابات ثبت نام کرد. او در دوره نهم و دهم موفق به کسب  آرای لازم برای ورود به مجلس نشد

 آقازاده

در ادامه کلانشهر مروری می‌کند بر حضور چهره‌های کمتر شناخته شده‌ای که برای انتخابات مجلس کاندیدا شدند

 

  

 

 

 

  

 

اشتراک گذاری:

نظر شما:

security code