khanekhodro

دادستان: این افراد ارتباطی با ستاد نامزد خاصی ندارند

شناسایی 2نفری که با شوکر به وکیل حامی پزشکیان حمله کرده بودند/فیلم


۱۴۰۳/۰۴/۱۲ - ۱۷:۱۷ | کد خبر: ۴۵۴۰۳ چاپ

دادستان مرکز استان آذربایجان شرقی از شناسایی ۲ نفر حاضر در فیلم حمله به یک وکیل دادگستری در تبریز خبر داد و گفت: برای این افراد بعد از تفهیم اتهام قرار قانونی صادر شده است.

کلانشهر: بابک محبوب علیلو دادستان مرکز استان آذربایجان شرقی در گفت وگو با میزان در رابطه با آخرین وضعیت پیگیری موضوع حمله به یک وکیل دادگستری اظهار کرد: با دستور قضایی و انجام تحقیقات، افرادی که در فیلم منتشر شده از حمله به یک وکیل دادگستری در فضای مجازی منتشر شده بود، شناسایی و به دادسرای شهرستان اسکو احضار شدند.

دادستان مرکز استان آذربایجان شرقی بیان کرد: در مورد اتفاق رخ داده در روز انتخابات هم از شاکی و هم از ۲ فرد دخیل در ماجرا تحقیقات انجام شد.

علیلو ادامه داد: بعد از انجام تحقیقات ۲ فرد حاضر در فیلم تفهیم اتهام شدند و قرار قانونی در مورد متهمان صادر شد. تحقیقات در رابطه این موضوع ادامه دارد.

وی بیان کرد: طبق تحقیقات انجام شده این دو فرد ارتباطی با ستاد نامزد خاصی ندارند.

حمله لباس شخصی ها با شوکر به وکیل حامی پزشکیان


گفتنی است دهم تیرماه دکتر محمد طریقت وکیل پایه یک دادگستری در تبریز ویدئوی برخورد لباس شخصی ها با خودش را منتشر کرد.

 این وکیل پایه یک دادگستری در تبریز در صفحه اینستاگرام شان ویدیویی از خود و خانواده اش انتشار داده که نشان می دهد به همراه خانواده و با خودرو شخصی که پوستر مسعود پزشکیان کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری روی آن نصب بوده در حال تردد بودند که برخی نیروهای لباس شخصی جلوی آنها را می گیرند و به دلیل چسباندن پوستر پزشکیان اینگونه جلوی زن و بچه اش مورد حمله با شوکر  قرار می گیرد!

به دنبال این موضوع بخش حقوقی ستاد مسعود پزشکیان اعلام کرد که پیگیر این اتفاق شده است.

کمی بعد فیلم دلجویی تلفنی پزشکیان از این وکیل دادگستری هم منتشر شد.