وضعیت قرمز در اردوگاه سرخ پوشان رشت


۱۳۹۸/۰۹/۲۵ - ۱۵:۱۳ | کد خبر: ۴۶۱۲ چاپ
وضعیت قرمز در اردوگاه سرخ پوشان رشت

مدیرعامل باشگاه سپیدرود رشت گفت : اوضاع این تیم اصلا خوب نیست و به کمک فوری مسئولان استان نیازمندیم.

کلانشهر : به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز گیلان؛ افشین ناظمی امروز در گفتگو با خبرنگار این خبرگزاری در رشت، شرایط باشگاه سپیدرود را بسیار نامناسب اعلام کرد و افزود : ما وارث چندین میلیارد تومان بدهی از زمان حضور این تیم در لیگ دسته دوم تا امروز هستیم و پرونده های شکایت طلبکاران مجالی برای تفکر و تنفس به ما نمی‌دهد.

وی با بیان اینکه بازیکنان و مربیانی در دوره‌ای آمدند و زحمت کشیدند و به تیم کمک کردند و حالا به دنبال طلب خود هستند تصریح کرد : ما در سپیدرود منابع مالی آنچنانی نداریم که بتوانیم همه این بدهی ها را تسویه کنیم.

مدیرعامل باشگاه سپیدرود رشت به هزینه سنگین تیمداری و بخصوص هزینه سفر برای انجام مسابقات لیگ هم اشاره کرد و گفت : تا الان هم اگر حرفی نزدیم و چیزی نگفتیم فقط به خاطر این بود که نمی‌خواستیم آرامش بازیکنان و کادر فنی تیم به هم بخورد.

افشین ناظمی افزود : هواداران بدانند با مشکلات زیاد این سفرها را می‌رویم و این در شرایطی است که حامی مالی نداریم تا از پس هزینه ها بربیاییم.

وی با اشاره به بسته شدن پنجره نقل و انتقالات باشگاه سپیدرود رشت و نبود امکان تقویت تیم در نیم فصل گفت : اولویت اصلی باشگاه حل شدن این مشکل است تا بتوانیم به طریقی از این شرایط عبور کرده و با جذب چند بازیکن تیم را تقویت کنیم.

مدیرعامل باشگاه سپیدرود رشت خاطر نشان کرد : تیم سپیدود که شناسنامه رشت و فوتبال گیلان است بودجه ای ندارد که بخواهد بدهی های گذشته را بپردازد و از این شرایط خارج شود.
افشین ناظمی در پایان از همه مسئولان گیلان اعم از استاندار، فرماندار رشت، شورای اسلامی شهر و شهردار رشت خواست که به داد این تیم ریشه دار برسند.