محمدرضا تابش؛ نائب رئیس فراکسیون امید :

انصاف نیست همه مشکلات را به گردن روحانی بیندازیم / بحث استعفای رئیس جمهور باعث تشنج در جامعه می شود


۱۳۹۸/۰۹/۲۶ - ۱۰:۳۹ | کد خبر: ۴۶۲۴ چاپ
انصاف نیست همه مشکلات را به گردن روحانی بیندازیم / بحث استعفای رئیس جمهور باعث تشنج در جامعه می شود

محمدرضا تابش در گفت وگو با عصر ایران در مورد برخی شایعات مبنی بر استعفای ریس جمهور گفت : شرایط کشور برای دامن زدن به چنین بحث های مناسب نیست،گفتن این قبیل سخنان در شرایط فعلی به نفع هیچ جریان و گروهی نیست و فقط باعث ایجاد تشنج در جامعه می‌شود.

کلانشهر : نایب رئیس فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی اظهار داشت : ما باید شرایطی را برای کشور ایجاد کنیم که مردم به آینده امیدوار باشند و حضور حداکثری در انتخابات داشته باشند چراکه مشارکت بالای مردم تامین کننده امنیت ملی و خنثی کننده توطئه آمریکا و کشورهای که با ما دشمن هستند است.

وی بیان کرد : طرح اینگونه مباحث انشقاقی بین مسئولان و ملت بوجود می‌آورد و یاس و ناامیدی را در بین ملت متجلی می‌کند و فلش و نشانه های است که ساختارهای حکومتی به جای اینکه کمر همت برای نجات مردم از وضعیت فعلی ببندند خودشان دچار تعارض شده‌اند ‌در پی زدن هم هستند و با همین اتفاق مردم خیلی ناامید می‌شوند.

تابش با تاکید بر اینکه مشکلات فعلی کشور نتیجه عملکرد دولت یازدهم و دوازدهم نیست و باید ارزیابی دقیقی از علل این مشکلات انجام شود گفت : شاید دولت در برخی جاها می‌توانست برای مقابله با تنگناها و مشکلات بهتر عمل کند اما این اتفاق نیفتاد و در واقع بخشی از مشکلات فعلی کشور به سوتدبیرها هم برمی‌گردد اما عمده مشکلاتی که ما با آنها مواجه هستیم نشات گرفته از تحریم هاست .

نماینده اردکان در مجلس شورای اسلامی ادامه داد : البته باید بررسی کنیم که آیا می‌توانستیم بهتر عمل کنیم که به این وضعیت مبتلا نشویم که آثار و تبعات سو کمتری داشته باشد یا چطور می توانیم از این باتلاق خودمان را نجات دهیم.

وی خاطر نشان کرد : اینکه ما مقصر همه مشکلات فعلی را دولت آقای روحانی بدانیم انصاف نیست، بسیاری از این مشکلات از قبل وجود داشتند و با تحریم ها شدت گرفتند و بهتر است اگر نقدی و سخنی داریم آن را با در نظر گرفتن تمامی مصالح کشور و با رعایت انصاف مطرح کنیم.