درخشش تیم بدمینتون گیلان در رقابت های لیگ برتر کشور

در ادامه دور برگشت گروه اول رقابت‌های بدمینتون لیگ برتر مردان کشور، تیم گیلان برابر کردستان به برتری رسید.

به گزارش پایگاه خبری کلانشهر و به نقل از ایسنا، سعید علیپور با اعلام این خبر اظهار کرد: در این مسابقه که در رشت برگزار شد، تیم بدمینتون هیات گیلان با نتیجه چهار بر یک برابر هیات کردستان به برتری دست یافت تا این رقابت‌ها را با پیروزی آغاز کند. 

مسئول روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان گیلان، افزود: در جریان این مسابقه، تیم بدمینتون هیات گیلان برتر از حریف خود ظاهر شد و از پنج بازی، در چهار دیدار به پیروزی رسید و فقط در یک بازی متحمل شکست شد تا در نهایت با نتیجه چهار بر یک پیروز این دیدار شود. 

وی افزود: همچنین در دیدار اول این رقابت‌ها تیم‌های بدمینتون سپاهان اصفهان و آرش کمانگیر آمل مازندران به مصاف هم رفتند که نهایت سپاهان اصفهان با نتیجه چهار بر یک برابر آرش کمانگیر آمل مازندران نیز به برتری رسید تا این تیم پیروز بازی اول باشد. 

علیپور گفت: در گروه اول رقابت‌های بدمینتون لیگ برتر مردان کشور، تیم‌های هیات‌های استان گیلان، کردستان، آرش کمانگیر آمل مازندران و باشگاه سپاهان اصفهان حضور دارند که به صورت دوره‌ای با هم به رقابت می‌پردازند. 

وی ادامه داد: مرحله برگشت از گروه اول رقابت‌های بدمینتون لیگ برتر مردان کشور به مدت دو روز در سالن اختصاصی بدمینتون مجموعه ورزشی شهید عضدی رشت ادامه خواهد یافت تا در نهایت چهره تیم‌های صعود کننده به مرحله نیمه نهایی مشخص شود.

مسئول روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان گیلان بیان کرد: در رقابت‌های بدمینتون لیگ برتر مردان کشور، هفت تیم حضور دارند که در دو گروه به صورت دوره‌ای و رفت و برگشت با هم به رقابت می‌پردازند که در نهایت دو تیم برتر هر گروه به مرحله نیمه نهایی لیگ برتر راه می‌یابند. 

علیپور تصربح کرد: در پایان دور رفت گروه اول رقابت‌های بدمینتون لیگ برتر مردان کشور، تیم سپاهان اصفهان با کسب هفت امتیاز در صدر جدول قرار گرفت، تیم‌های بدمینتون هیات گیلان و کردستان نیز با کسب هفت امتیاز و به دلیل تفاضل کمتر به ترتیب در رتبه‌های دوم و سوم قرار دارند. 

نظر شما:

security code