جابه جایی قریب الوقوع عوارضی آزادراه رشت - قزوین

فرماندار رودبار از جابجایی قریب الوقوع ایستگاه عوارضی آزادراه رشت - قزوین خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری کلانشهر و به نقل از ایسنا، اسماعیل میرغضنفری از جابجایی قریب الوقوع ایستگاه عوارضی آزادراه رشت-قزوین در شهرستان رودبار خبر داد و اظهار کرد: با پیگیری‌های استاندار، نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی، فرماندار و مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای در آستانه تحقق یکی از مطالبات و دغدغه‌های مردم شهرستان رودبار هستیم. 

وی افزود: با جابجایی عوارضی امامزاده هاشم که ثمره تلاش‌ها و پیگیری‌های زیاد، مستمر و متوالی است امیدواریم رضایتمندی شهروندان را فراهم کنیم.

میرغضنفری با بیان اینکه از محل دریافت عوارضی سرمایه گذاری بانک عامل و دیگر مبادی هزینه‌ای مستهلک می‌شد، اظهار کرد: اقدام و موافقت جابجایی عوارضی رشت - قزوین به سهولت امکان پذیر نبود اما همدلی‌ها و همراهی‌های مردم و مسئولان و استدلال‌های فنی و اقتصادی و اجتماعی این امر مهم در آستانه تحقق است.

فرماندار رودبار از صبوری، نجابت و پیگیری‌های اقشار مختلف مردم، ائمه جمعه و اعضاء شورای تامین در خصوص مشکلات عوارضی امامزاده هاشم قدردانی کرد. 

وی خاطرنشان کرد: ایستگاه بازرسی نیروی انتظامی نیز از رودبار توام با عوارضی به ورودی استان گیلان در مسیر قزوین به رشت منتقل می‌گردد تا از ترافیک ایام تعطیلات جلوگیری شود. 

نظر شما:

security code