khanekhodro

لیگ جهانی کاراته وان :

بهمنیار به فینال نرسید، مهدی زاده حذف شد


۱۳۹۸/۱۱/۰۴ - ۱۹:۱۵ | کد خبر: ۵۱۶۷ چاپ
بهمنیار به فینال نرسید، مهدی زاده حذف شد

کلانشهر : کاراته‌کای سبک وزن تیم ملی بانوان ایران با قبول شکست مقابل حریف ترکیه‌ای خود، از رسیدن به فینال لیگ جهانی کاراته بازماند.

در ادامه رقابت های لیگ جهانی کاراته که در سالن «پیردوکوبرتن» شهر پاریس جریان دارد، در وزن ۵۰- کیلوگرم سارا بهمنیار دور نخست استراحت داشت و سپس «‌آندره آ استانکو» از رومانی را ۵ بر یک شکست داد. این کاراته کا ایرانی در ادامه برابر «صوفیا بودریانه» از کشور فرانسه ۷ بر ۲ صاحب برتری شد. بهمنیار سپس با پیروزی برابر «شارا هوبریچ» از آلمان با رأی داوران راهی مرحله نیمه نهایی شد.

وی برای رسیدن به دیدار نهایی «سراب اوزچلیک» از ترکیه دارنده طلا و برنز جهان، سه طلا، دو نقره و چهار برنز قهرمانی اروپا را پیش رو داشت و در نهایت با نتیجه ۳ بر صفر به این حریف باخت تا برای کسب مدال برنز در دیدار رده بندی تلاش کند.

همچنین امیر مهدیزاده در وزن ۶۷- کیلوگرم دور نخست با نتیجه یک به ۲ برابر «رافیض حسن اف» از آذربایجان شکست خورد.

در همین وزن امیررضا میرزایی هم ۳ به ۶ به «برون براک» ار کرواسی باخت. این دو کاراته کا برای رسیدن به گروه شانس مجدد باید منتظر فینالیست شدن رقبای خود از آذربایجان و کرواسی باشد.

در مبارزات امروز صبح فاطمه صادقی و نگین باقری در کاتای انفرادی و علی مسکینی در کومیته وزن ۶۰- کیلوگرم از دور رقابت ها حذف شدند.

 

 

مهر