معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری گیلان :

مردم باید احساس کنند حضور آنان برفرآیند انتخابات تاثیرگذار است


۱۳۹۸/۱۱/۰۵ - ۱۰:۴۵ | کد خبر: ۵۱۷۳ چاپ
مردم باید احساس کنند حضور آنان برفرآیند انتخابات تاثیرگذار است

کلانشهر : دکتر محمود قاسم نژاد ؛ معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری گیلان از فرمانداری شهرستانهای صومعه سرا و ماسال و رضوانشهر و بندرانزلی بازدید بعمل آوردند.

در این بازدید یک روزه از فرمانداری ها ، که با همراهی مدیر کل امنیتی و انتظامی و اتباع و مدیرکل حراست استانداری گیلان انجام شد، دکتر قاسم نژاد؛ ضمن نشست با فرمانداران در محل فرمانداری شهرستانهای مربوطه آنان به بیان و تبیین شاخصهای برگزاری و امنیت انتخابات و لزوم رعایت بی طرفی و قانونمداری در گام دوم انقلاب و مشارکت حداکثری مردم پرداختند و افزودند: باید به دنبال انتخابات پرشور ، بی‌طرف و رقابتی در استان و شهرستان‌ها باشیم و موظف به امانت داری از آرای مردم هستیم.
دکتر قاسم نژاد، با اشاره به امانت داری و صیانت از آرای مردم گفت: در بحث سلامت و نحوه برگزاری انتخابات باید تمامی مسئولان مربوطه دقت نظر داشته باشند و بسترهای لازم برای برگزاری انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی را جهت مشارکت حداکثری مردم فراهم نمایند و صیانت از رای مردم وظیفه شرعی و قانونی است.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری گیلان افزود: تامین امنیت برگزاری انتخابات وظیفه فرمانداران در شهرستان ها است و با برنامه ریزی اصولی انتخاباتی پرشور در اوایل اسفند امسال شاهد خواهیم بود.
ایشان در ادامه ضمن با اهمیت خواندن مشارکت مردم در انتخابات افزود: باید شرایطی مهیا شود که آحاد مردم با سلایق مختلف در انتخابات مشارکت و در پای صندوق رای حضور داشته باشند و این مستلزم حضور نامزدهای آنان در عرصه انتخابات است تا احساس کنند حضور آنان بر فرآیند انتخابات تاثیر گذار است.

لازم بذکر است طی روزهای آتی تا قبل از انتخابات ؛ دکتر قاسم نژاد معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری گیلان و هیات همراه از کلیه فرمانداری های استان بازدید بعمل خواهند آورد.