khanekhodro

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان:

فیلم های جشنواره فجر، همزمان در رشت هم اکران می شوند


۱۳۹۸/۱۱/۰۷ - ۱۳:۵۱ | کد خبر: ۵۲۱۴ چاپ
فیلم های جشنواره فجر، همزمان در رشت هم اکران می شوند

کلانشهر: فیروز فاضلی در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به نزدیک شدن به زمان برگزاری جشنواره فیلم فجر، از این جشنواره به عنوان بزرگترین و مهم‌ترین جشنواره سینمایی ایران یاد کرد که زمینه بروز و ظهور استعدادهای جوان و جدید در کنار بهره گیری از تجربه پیشکسوتان را فراهم می‌کند.

وی با اشاره به اینکه در سال‌های نه چندان دور مردم ایران به ویژه گیلانیان هنرمند و هنردوست برای دیدن فیلم‌های این جشنواره به تهران سفر می‌کردند، افزود: خوشبختانه در سال‌های اخیر با تصمیم متولیان برگزاری این جشنواره تعدادی از فیلم‌ها به صورت همزمان با جشنواره مرکزی در برخی از استان‌های کشور اکران می‌شود که گیلان نیز یکی از این استان می‌باشد.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان با بیان اینکه اکران همزمان فیلم‌های جشنواره فجر همیشه یکی از مطالبات و خواسته‌های مردم هنردوست و هنرمندان این استان بود، گفت: خوشبختانه چند سالی است که شاهد تحقق این امر و رضایت علاقه مندان گیلانی حوزه سینما هستیم.

وی در ادامه با بیان اینکه در سال‌های اکران همزمان فیلم‌های جشنواره شاهد بازخوردها و استقبال گسترده گیلانیان به ویژه جوانان بوده‌ایم، تصریح کرد: این بازخوردها سبب شده تا با نزدیک شدن به ایام برگزاری جشنواره فیلم فجر همکاران بنده در اداره کل ارشاد گیلان تلاش کنند تا شرایط خوبی برای اکران فیلم‌های جشنواره برای شهروندان گیلانی فراهم کنند.

فاضلی با اشاره به اینکه امسال نیز همانند سال‌های گذشته تیم جوانی از همکاران بنده در ارشاد گیلان برنامه ریزی لازم برای اکران همزمانی فیلم‌های سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر را انجام داده‌اند، تأکید کرد: تمام تلاش بنده و همکاران جوانم در حوزه معاونت هنری و سینمایی اداره کل ارشاد گیلان فراهم کردن ساعتی خوش برای مردم گیلان به ویژه جوانان علاقه مند به حوزه سینما در ایام برگزاری جشنواره است.

نظر شما:

security code