گیلانیان منتظر باران باشند/کاهش ۱۲ درجه ای دمای هوا

سرپرست پیش بینی اداره کل هواشناسی گیلان با اشاره به اینکه از ظهر امروز با نفوذ جریانات شمالی شاهد وزش باد سرد، بارش پراکنده باران و کاهش ۶ تا ۱۲ درجه‌ای دمای هوا در گیلان خواهیم بود.
به گزارش پایگاه خبری کلانشهر و به نقل از مهر، مازیار غلامی با اشاره به اینکه در حال حاضر آسمان استان گیلان صاف تا قسمتی ابری است، اظهارکرد: پدیده جوی خاصی از ایستگاه‌های هواشناسی استان گزارش نشده است.  

غلامی با اشاره به اینکه از ظهر امروز (عصر و شب) و همچنین صبح پنجشنبه توده‌های هوای سرد و بارشی به منطقه نفوذ می‌کند، گفت: وزش باد شمالی، کاهش ۱۲ درجه‌ای دمای هوا به ویژه در شب هنگام و بارش پراکنده باران از مهم‌ترین پدیده‌های جوی در این مدت است.

وی با بیان اینکه از ظهر پنجشنبه شاهد کاهش ابر در آسمان استان گیلان خواهیم بود، بیان‌کرد: در صورت عدم تغییر در نقشه و الگوهای هواشناسی، برای روز جمعه و اوایل هفته جاری نیز شاهد آسمان صاف تا قسمتی ابری همراه با وزش باد گرم برای استان خواهیم بود.

وی ادامه داد: بیشینه ارتفاع موج برای ظهر امروز تا روز پنجشنبه ۱.۵ متر پیش بینی شده که از فردا دریا با توجه به شرایط برای انجام فعالیت‌های مرتبط نامناسب است.

به اشتراک بگذارید:

نظر شما:

security code