رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان خبر داد:
اجرای طرح ملی بررسی الگوی وضعیت تغذیه ای خانوارها در گیلان
۱۹ دی ۹۷ چاپ
اجرای طرح ملی بررسی الگوی وضعیت تغذیه ای خانوارها در گیلان

رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان از «اجرای طرح ملی بررسی الگوی مصرف غذایی و وضعیت تغذیه‌ای خانوارها در گیلان همزمان با کشور در نیمه دوم دی ماه سال جاری خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری کلانشهر و به نقل از ایسنا، شاهرخ بوسف‌زاده ضمن اعلام این خبر اظهار کرد: مرحله اول برنامه ملی بررسی الگوی مصرف غذایی و وضعیت تغذیه‌ای خانوارهای گیلان، همزمان با سراسر کشور از نیمه دوم دی ماه تا پایان بهمن ماه سال جاری توسط معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی گیلان اجرا می‌شود. 

وی تصریح کرد: طی این برنامه اطلاعات مربوط به الگوی غذایی در دو فصل غیر متوالی در مناطق روستایی، شهری و حاشیه‌های شهری گیلان، با روش یکسان و توسط کارشناسان شاغل در حوزه معاونت بهداشتی و از طریق مراجعه حضوری به درب منازل شهروندان و مصاحبه مستقیم با خانوار جمع‌ آوری می‌شود.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان با اشاره به اهمیت موضوع و حفظ امنیت پرسشگران و پیشگیری از سوء استفاده احتمالی توسط سایر افراد، همکاری بیش از پیش نیروهای انتظامی و امنیتی، فرمانداری ا و رسانه‌ها را خواستار شد.

یوسف‌زاده با بیان این که پرسشگران این طرح با کارت شناسایی و ابلاغ اجرایی طرح مذکور به درب منازل مراجعه خواهند کرد، ابراز امیدواری کرد: با اتکال به الطاف خداوند منان و با همکاری و همیاری سازمان‌ها و مراجع ذی صلاح، طرح مذکور با بالاترین کیفیت در گیلان به اجرا درآمده و نتایج آن در برنامه‌ریزی‌های تغذیه‌ای استان مورد بهره‌برداری قرار گیرد.

به اشتراک بگذارید:

نظر شما:

security code