رهبر معظم انقلاب در دیدار با جمعی از مردم تبریز:

انتخابات آبروی نظام است


۱۳۹۸/۱۱/۲۹ - ۱۳:۰۵ | کد خبر: ۵۵۴۲ چاپ
انتخابات آبروی نظام است

کلانشهر: رهبر انقلاب امروز در دیدار با جمعی از مردم تبریز گفت: من به شما عرض بکنم که ‎انتخابات یک جهاد عمومی است؛ انتخابات مایه‌ی تقویت کشور است؛ انتخابات مایه‌ ‎آبروی نظام اسلامی است. 

ایشان افزودند: ‏می‌بینید تبلیغات ‎آمریکایی‌ها را که چطور میخواهند بین ‎نظام اسلامی و بین مردم فاصله بیندازند؟ دائم مشغول کارند، به قول خودشان اتاق فکر تشکیل میدهند، برنامه‌ریزی میکنند. هدف فعّالیّت این است که جوان ایرانی را از نظام اسلامی جدا کنند؛ امّا به نتیجه نمیرسند.

‏می‌بینید در بیست‌ودوّم بهمن چه اتّفاق می‌افتد، در بزرگداشت شهید عزیزمان سلیمانی چه اتّفاق می‌افتد! در انتخابات، همین اتّفاق باید بیفتد؛ یعنی ببینند دشمنان که با وجود اصرار آنها برای اینکه مردم را از نظام جدا کنند، مردم به انتخابات اقبال میکنند که این اقبال، آبروی نظام اسلامی است.

ایشان همچنین خاطرنشان کردند: ‏چشم دوستان و دشمنان هم دوخته‌ی به اینجا است. دشمنان میخواهند بدانند که حالا بعد از این همه تلاش و تبلیغات و مشکلات اقتصادی‌ای که در کشور وجود دارد و بدعهدی‌ای که غربی‌ها و اروپایی‌ها با ما کردند و فشارهایی که آمریکایی‌ها دارند وارد میکنند بالاخره نتیجه‌اش در مردم ‌چه شده.

‏دوستان ما هم در اطراف دنیا با نگرانی نگاه میکنند تا ببینند چه خواهد شد.البتّه هر وقت پیغامی به یک مجموعه‌ای از دوستانمان میدهیم، همیشه بنده میگویم هیچ نگران نباشید، از ملّت ایران نگران نباشید؛ ملّت ایران میداند چه‌ کار دارد میکند.

 

اعتماد آنلاین

رهبر انقلاب اسلامی در دیدار با هزاران نفر از بسیجیان تبیین کردند:
مختصات جغرافیای سیاسی جدید منطقه با محوریت هسته های مقاومت
رهبر انقلاب در دیدار مدال آوران بازی های آسیایی و پاراآسیایی هانگژو تاکید کردند:
ایران قوی، ورزش قوی می خواهد/ امروز دنیا فهمید چرا ورزشکار ایرانی با طرف صهیونیست روبه رو نمی شود/تصاویر

نظر شما:

security code