مدیریت پرستاری دانشگاه علوم پزشکی گیلان:

طرح ملی غربالگری افراد بالای 30 سال در گیلان اجرا می شود


۱۳۹۷/۱۰/۲۰ - ۱۴:۰۵ | کد خبر: ۵۵۸ چاپ
طرح ملی غربالگری افراد بالای 30 سال در گیلان اجرا می شود

مدیریت پرستاری دانشگاه علوم پزشکی گیلان از اجرای طرح ملی غربالگری سلامت ایرانیان بالای30 سال به مناسبت هفته پرستار همزمان با سراسر کشور در گیلان خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری کلانشهر و به نقل از ایسنا، معصومه ادیب ضمن اعلام این خبر اظهار کرد: طرح ملی غربالگری سلامت ایرانیان به همت معاونت پرستاری وزارت بهداشت و با همکاری دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور و سایر ارگان‌های ذیربط در تمامی بیمارستان‌های دولتی و غیردولتی در دی ماه سال جاری برگزار می‌شود.

وی ادامه داد: این طرح به منظور بهبود شاخص‌های مربوط به سلامت و شناسایی افراد مشکوک به پرفشاری خون، اضافه وزن و چاقی و نیز آموزش شیوه سالم و مدیریت پرفشاری خون و چاقی همزمان با سایر نقاط کشور در هفته پرستار از تاریخ ۲۲ لغایت ۲۶ دی ماه سال جاری در تمامی بیمارستان‌های دولتی، غیردولتی و مراکز بهداشتی درمانی استان اجرا می‌شود.

ادیب در پایان از تمام گروه‌های داوطلب اعم از دانشجویان پرستاری، اتاق عمل، هوشبری، فوریت‌های پزشکی و مامایی مشغول به تحصیل در ترم چهار و بالاتر و پرستاران شاغل در بیمارستان‌های دولتی و غیر دولتی، مراکز بهداشتی درمانی، بازنشستگان و پرستاران شاغل در مراکز مراقبت در منزل خواست تا در اجرای این طرح ملی مشارکت کنند.

 از این رو علاقه‌مندان به شرکت در این طرح می‌توانند نسبت ثبت نام خود از طریق ثبت نام در سایت https://goo.gl/forms/PsPxRGj6uhwLUCz82 و یا به صورت حضوری با مراجعه به مدیریت امور پرستاری دانشگاه علوم پزشکی گیلان واقع در رشت، خیابان نامجو، روبروی ورزشگاه عضدی، ساختمان شماره ۲ دانشگاه علوم پزشکی گیلان، طبقه دوم اقدام کنند.

نظر شما:

security code