فرصت نشر مطالب با موضوع «خشونت های خانگی» تمدید شد

معاون امور فرهنگی و رسانه ارشاد اسلامی گیلان از تمدید فراخوان انتشار مطالب با موضوع «خشونت‌های خانگی» برای رسانه‌های مکتوب و مجازی استان تا 30 بهمن خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری کلانشهر و به نقل از ایسنا، حسین ابراهیمیان با اشاره به فراخوان انتشار مطالب با موضوع «خشونت های خانگی» از خردادماه امسال، اظهار کرد: این فراخوان توسط معاونت امور فرهنگی و رسانه اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان و در راستای اجرای طرح پنج ساله پیشگیری از خشونت، خطاب به دفاتر خبرگزاری‌ها، پایگاه‌های خبری و نشریات محلی استان منتشر شده است.

وی تصریح کرد: براساس فراخوان مذکور از رسانه‌های مکتوب و مجازی استان خواسته شده تا با انتشار مطالبی پیرامون «خشونت‌های خانگی» در جهت کاهش آسیب‌های اجتماعی و بهبود سلامت روانی جامعه و خانواده با این اداره‌کل همراهی داشته باشند.

معاون امور فرهنگی و رسانه ارشاد اسلامی گیلان، از تمدید مهلت شرکت در فراخوان مذکور خبر داد و گفت: مدیران مطبوعات، دفاتر خبرگزاری و پایگاه‌های خبری استان گیلان تا پایان وقت اداری 30 بهمن ماه امسال فرصت دارند تا مطالب منتشر شده آن رسانه با موضوع «خشونت‌های خانگی» در بازه زمانی اول خرداد لغایت 25 بهمن 97 را ارسال کنند.

ابراهیمیان افزود: خبرگزاری‌ها و پایگاه‌های خبری می‌توانند آدرس اینترنتی مطالب منتشر شده را به ایمیل «farhangi.gilan.@farhang.gov.ir» ارسال کنند. همچنین نشریات مکتوب باید نسخه‌ای از نشریه را در اختیار کارشناس فرهنگی این اداره‌کل(آقای مژدهی) قرار دهند.

وی خاطرنشان کرد: رسانه‌های فعال در این حوزه 16 اسفندماه 97 همزمان با برگزاری جشنواره آسیب‌شناسی اجتماعی در مطبوعات محلی، پایگاه‌های خبری و خبرگزاری‌های گیلان تجلیل خواهند شد.