پیش فروش سایپا آغاز شد


۱۳۹۸/۱۲/۰۵ - ۲۰:۵۰ | کد خبر: ۵۶۵۸ چاپ
پیش فروش سایپا آغاز شد

کلانشهر: طرح پیش فروش محصولات سایپا برای امروز پنجم ماه اسفند از ساعت ۱۰ صبح آغاز شده است که در این طرح دو نوع خودرو عرضه می‌شوند.

 به گزارش تجارت‌نیوز، پیش فروش دو محصول ساپیا از امروز ساعت ۱۰ آغاز شده است، در این پیش فروش دو خودروی سایپا ۱۵۱ و ساینا عرضه می‌شود.

نکات بخشنامه:

 

-محدودیت کد ملی برای ثبت نام وجود دارد (هر کد ملی یک دستگاه). لازم به ذکر است جهت متقاضیان محترم خرید خودرو که در ۱۸ ماه گذشتته تاکنون نسبت به ثبت نام یک دستگاه خودرو اقدام نموده‌اند، امکان ثبت نام در این شرایط فراهم نمی باشد.

-با توجه به اعمال محدودیت کد ملی، در ثبت اطلاعات مشتری دقت لازم صورت پذیرد بدیهی است در صورت بروز هر گونه اشتباه در ثبت نام، ضمن ابطال درخواست خرید ، مبلغ دریافتی عودت خواهد گردید.

-امکان صلح (خرید انصرافی) وجود ندارد.

– ثبت نام برای افراد زیر ۱۸ سال امکان پذیر نمی باشد.

– کدپستی ثبت نام کننده و کد نمایندگی انتخابی توسط مشتری میبایست از یک استان باشند . بدیهی است پس از انتخاب کد نمایندگی، امکان تغییر نمایندگی تحویل گیرنده وجود ندارد و مسئولیت آن بر عهده گروه سایپا نمی باشد.

-ظرفیت فروش جهت کلیه نمایندگیها بصورت یکسان درنظر گرفته شده است ، بدیهی است به محض تکمیل شدن ظرفیت ، امکان ثبت نام غیر فعال میگردد.

-امکان انتخاب رنگ کلیه محصولات، در زمان ثبت نام میسر می باشد.

-در پیش فروش محصولات قیمت نهایی خودروها به قیمت روز شرکت بوده و بر اساس قیمت زمان تحویل مندرج در قرارداد مشتریان، محاسبه خواهد شد.