اکران 14 فیلم جشنواره فجر در سینما میرزاکوچک رشت

معاون امور هنری و سینمایی ارشاد اسلامی گیلان از اکران همزمان 14 فیلم منتخب سی وهفتمین جشنواره فیلم فجر در سینما میرزاکوچک رشت خبر داد و گفت: اکران ها از 12 لغایت 22 بهمن است.

به گزارش پایگاه خبری کلانشهر و به نقل از ایسنا، سید امیر مصباح با بیان اینکه جشنواره بین‌المللی فجر یکی از مهمترین رخدادهای فرهنگی کشور است، اظهار کرد: همزمانی اکران فیلم های این رویداد مهم فرهنگی در استان، چند سالی است که با استقبال شهروندان گیلانی برگزار می شود.

وی با اشاره به رایزنی‌های انجام شده با ستاد برگزاری سی وهفتمین جشنواره فیلم فجر، گفت: بین 11 تا 14 فیلم منتخب این دوره از جشنواره از 12 لغایت 22 بهمن ماه امسال همزمان با ایام الله گرامیداشت چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی در سینما میرزاکوچک رشت اکران می شود.

معاون امور هنری و سینمایی اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان افزود: اطلاعات مربوط به اکران فیلم  های جشنواره امسال به محض مشخص شدن در پرتال اطلاع رسانی این اداره‌کل و سایر رسانه های استان منتشر خواهد شد.

این مقام مسئول خاطرنشان کرد: همزمانی اکران فیلم   های سی وششمین دوره این رویداد، سال گذشته مورد استقبال 12 هزار نفری نفری شهروندان گیلانی قرار گرفت.

مصباح، با بیان اینکه استان گیلان دارای 9 سینمای فعال و سه سینمای غیر فعال با ظرفیت پنج هزار و 768 صندلی است، متذکر شد: فرهنگ‌سازی هزینه کرد برای فرهنگ و هنر نیاز به همیاری و همگامی متولیان فرهنگی به ویژه رسانه‌ها دارد. 

نظر شما:

security code