فرماندار آستانه اشرفیه تاکید کرد :

شهروندان برای جلوگیری از شیوع کرونا در منزل بمانند


۱۳۹۸/۱۲/۱۳ - ۲۲:۴۶ | کد خبر: ۵۸۱۳ چاپ

فرماندار شهرستان آستانه اشرفیه گفت: شهروندان تا حد ممکن به منظور پیشگیری از بیماری کرونا از منزل خارج نشوند چون حضور در اماکن عمومی، خطر ابتلا به این بیماری را افزایش می‌دهد.

شهروندان برای جلوگیری از شیوع کرونا در منزل بمانند

کلانشهر : به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آستانه اشرفیه؛ یونس محمودی طی پیامی اظهار داشت: برای عبور از این شرایط و رفع مشکل کرونا باید ضمن رعایت نکات بهداشتی تمام مسافرت ها، تجمعات دوستانه و مجالس ترحیم و عروسی تا اطلاع ثانوی لغو شود.

فرماندار شهرستان آستانه اشرفیه افزود: کادر درمانی و همه مسئولان برای پیشگیری از کرونا و درمان بیماران مشکوک به آن در تلاش هستند. براساس اعلام  وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در این ایام شاهد پیک بالای شیوع این بیماری در کشور هستیم. لذا از شهروندان آستانه ای تقاضا دارم برای جلوگیری از شیوع بیماری کرونا در منزل بمانند و به جز در موارد ضروری از خانه خارج نشوند.

 

محمودی تاکید کرد: به تمامی شهروندان عزیز توصیه می‌شود برای در امان ماندن از خطر شیوع ویروس کرونا تا حد ممکن از منزل خارج نشوند و بهداشت فردی را به صورت جدی رعایت کنند.

وی اضافه کرد: لازم است صراحتا به مردم بگوییم که در صورت رعایت نکردن پیام‌ها و توصیه‌های کارشناسان و متخصصان امر با حضور در اماکن عمومی، بازار، تجمعات و مراکز خرید احتمال مبتلا شدن به این ویروس خطرناک افزایش می‌یابد.