رئیس شورای شهر ماسوله :

شهر تاریخی ماسوله به روی گردشگران و مسافران بسته است


۱۳۹۸/۱۲/۱۹ - ۱۲:۵۱ | کد خبر: ۵۹۳۶ چاپ

رئیس شورای شهر ماسوله از عدم پذیرش مسافر و گردشگر در این شهر تاریخی خبر داد و گفت: این اقدام به منظور پیشگیری از شیوع ویروس کرونا انجام می شود.

شهر تاریخی ماسوله به روی گردشگران و مسافران بسته است

کلانشهر : رضوان عسگرپور در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به شیوع ویروس کرونا، اظهار کرد: بعد از اعلام و مشاهده نخستین موارد ویروس کرونا در استان گیلان، شهرداری و شورای شهر ماسوله از پذیرش گردشگر و مسافر در این شهر تاریخی خودداری می‌کنند.

وی با اشاره به اینکه با هماهنگی مسئولان شهرستان فومن ورود به ماسوله به صورت ۲۴ ساعت ممنوع شده است، تأکید کرد: فعلاً گردشگر حتی در سطح استان گیلان نیز پذیرفته نمی‌شود.

 

رئیس شورای شهر ماسوله در ادامه با بیان اینکه اقدامات لازم نیز در زمینه ضدعفونی کردن معابر و خیابان و حتی درب و پنجره خانه‌های شهر تاریخی ماسوله نیز انجام شده است، ادامه داد: در برنامه زمان بندی شده اداراتی همانند پایگاه میراث فرهنگی، شهرداری و کلانتری و باشگاه ورزشی و کتابخانه نیز ضدعفونی شده است.

وی با بیان اینکه کسبه بازار ماسوله نیز با همکاری با شهرداری ماسوله مغازه‌های خود را بسته اند تا بتوانیم از شیوع این ویروس جلوگیری کنیم، تصریح کرد: در چند روز آینده نیز ماسک و دستکش و مواد شوینده نیز در اختیار همشهریان قرار خواهد گرفت.


مهر