برگزاری جشنواره استندآپ کمدی مجازی در رشت


۱۳۹۸/۱۲/۲۰ - ۱۴:۴۲ | کد خبر: ۵۹۶۲ چاپ
برگزاری جشنواره استندآپ کمدی مجازی در رشت

کلانشهر _ گروه اجتماعی: رییس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری رشت از برگزاری جشنواره استند آپ کمدی با عنوان «کوری کرونا» خبرداد.


حمیدرضا محمدی امروز در سازمان فرهنگی، اجتماعی ورزشی شهرداری رشت با اشاره به دغدغه این سازمان نسبت به ترویج نشاط اجتماعی و امید بین شهروندان اظهار کرد: به منظور ترویج نشاط اجتماعی و امید بین شهروندان و همچنین کاهش آسیب ‌های روانی و اجتماعی ناشی از شیوع بیماری کرونا، جشنواره استند آپ کمدی با عنوان «کوری کرونا» در گیلان برگزار می‌شود.


وی با تاکید بر اینکه این جشنواره در سطح استانی برگزار می‌شود بیان کرد: این جشنواره با حضور هنرمندان و به‌ منظور ترویج نشاط اجتماعی و امید بین شهروندان، برای مقابله با ویروس کرونا در گیلان برگزار خواهد شد.

 


رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی ورزشی شهرداری رشت با تأکید بر دغدغه این سازمان در ایجاد روحیه بین شهروندان و کاهش آسیب های روانی و اجتماعی ناشی از ویروس کرونا، تصریح کرد: سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری رشت در راستای تحقق اهداف فرهنگی خود و خدمت به شهروندان عزیز شهر رشت و مردم عزیز استان گیلان، این جشنواره را در سطح استان برگزار می‌کند.
محمدی با ابراز امیدواری از مشارکت هنرمندان مردم دوست استان گیلان، با ایجاد فضایی شاد و نشاط بخش در بین مردم گیلان، افزود: هنرمندان گیلانی با ارسال آثار خود به این جشنواره، مثل همیشه در ایجاد فضای شاد و پر نشاط مشارکتی چشمگیر خواهند داشت.