معاون پزشکی باشگاه استقلال با تایید ابتلای دو چهره سرشناس این باشگاه به کرونا برای آن ها آرزوی بهبودی کرد.

تائید ابتلا به کرونای دو استقلالی توسط معاون پزشکی باشگاه

کلانشهر : چند ساعت بعد از رسانه ای شدن ابتلای رئیس هیات مدیره و پزشک باشگاه استقلال به کروناویروس و بستری شدن اسماعیل خلیل زاده و کاوه ستوده در بیمارستان های پایتخت، معاون پزشکی استقلال با انتشار پستی در صفحه رسمی کلینیک استقلال به این موضوع واکنش نشان داد.

در پست منتشر شده در پیج کلینیک استقلال آمده است:«چنانچه استحضار دارید دکتر خلیل زاده رئیس محترم هیات مدیره و دکتر کاوه ستوده پزشک ارجمند باشگاه استقلال در حین انجام وظیفه به بیماری کرونا مبتلا گردیده اند. در پی این مهم و پیگیری مردم شریف جهت اطلاع از وضعیت این عزیزان به استحضار می رساند در پی مراقبت و درمان انجام شده توسط پزشکان و کادر درمانی بیمارستان های فیروزگر و آتیه حال این دو عزیز روبه بهبودی است و امیدواریم در سایه عنایت خداوند منان و تلاش های کادر درمانی کشور و رعایت توصیه های ایمنی توسط مردم شریف ایران زمین به زودی شاهد بهبودی کلیه بیماران و شکست بیماری مهلک کرونا باشیم».

به این ترتیب گمانه زنی هایی که در خصوص سونامی کرونا در اردوی استقلال به گوش می رسید به صورت رسمی تایید شد ضمن این که معاونت پزشکی استقلال بنا دارد با این اتفاق به صورت جدی پیگیر سلامت کامل اعضای این تیم با در دستور کار قراردادن تمهیدات پزشکی جدید باشد.


ورزش سه