khanekhodro

فرمانده انتظامی گیلان :

هشدار درباره افزایش سفر به گیلان / شرایط همچنان اضطراری است


۱۳۹۹/۰۱/۱۸ - ۱۰:۵۰ | کد خبر: ۶۳۸۱ چاپ

فرمانده نیروی انتظامی استان گیلان گفت: از همه هموطنان می‌خواهیم با توجه به قرار داشتن در مرحله اضطرار بیماری کرونا و وجود این ویروس در گیلان از سفر به این استان پرهیز کنند.

هشدار درباره افزایش سفر به گیلان / شرایط همچنان اضطراری است

کلانشهر : سردار ملکی با بیان اینکه طرح فاصله گذاری اجتماعی تا پایان فروردین ادامه دارد افزود: مسافران و مردم گیلان همکاری بسیار خوبی با پلیس در اجرای این طرح داشته اند، اما متأسفانه از ابتدای امروز حجم بالای تردد خودرو‌ها با پلاک غیر بومی در مبادی ورودی استان گیلان اتفاق افتاد.

وی گفت: از آنجا که طرح فاصله گذاری اجتماعی در استان گیلان با قدرت ادامه دارد بنابراین پلیس در ورودی‌های استان گیلان حضور فعال دارد و از ورود خودرو‌های مسافری به داخل استان به طور قطع جلوگیری می‌کند.

سردار ملکی افزود: در صورت اصرار مسافران و رانندگان با متخلفان برخورد قانونی و افزون بر جریمه ۵۰۰ هزار تومانی، خودرویشان نیز به مدت یک ماه به پارکینگ اعزام خواهد شد.

وی گفت: نه تنها مبادی ورودی استان را در نظر داریم بلکه در همه شهرستان‌های استان گیلان پلیس راهور حضور دارد و خودرو‌های با پلاک غیر بومی را به طور حتم توقیف و برای آن‌ها جریمه ۵۰۰ هزار تومانی اعمال می‌کند.


صداوسیما