khanekhodro

کوچکی نژاد:

برای مهار کرونا نیازی به کمک کشورهای غربی نداریم


۱۳۹۹/۰۱/۱۹ - ۱۱:۳۴ | کد خبر: ۶۳۹۶ چاپ
برای مهار کرونا نیازی به کمک کشورهای غربی نداریم

کلانشهر: جبار کوچکی‌نژاد در گفتگو با خبرنگار مهر، با بیان اینکه ما با تکیه بر توان داخلی خودمان می‌توانیم با کرونا مقابله کنیم، اظهار داشت: متاسفانه این روزها برخی از مسئولان،  راهکار مقابله با کرونا را ارتباط با غرب و آمریکا می‌دانند اما ما با استفاده از ظرفیت‌های خودمان می‌توانیم این مشکل را حل و فصل کنیم.

وی با بیان اینکه ما باید با تکیه بر توان داخلی خودمان کشور را از این مرحله سخت بگذرانیم، افزود: در این شرایط بسیار مهم است که دولت به مردم وعده وعیدهای قابل تحقق دهد چرا که دولتی‌ها کاملا در فضای مبهمی می‌گویند که مثلا قرار است به سه میلیون خانوار بسته معیشتی داده شود و این در حالی است که مردم به ما مراجعه می‌کنند و می‌گویند هنوز مبلغی به آنان پرداخت نشده است.

عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس شورای اسلامی بیان کرد: مسئولان باید با استفاده از توان داخلی با کرونا مبارزه کنند و از سوی دیگر باید تمهیداتی برای تحقق بودجه ۹۹ اندیشیده شود تا کسری بودجه نداشته باشیم و وضعیت اقتصادی کشور بهبود یابد.

کوچکی نژاد تصریح کرد: دولت برای حل مشکلات اقتصادی باید پرداخت حقوق‌های نجومی را قطع کند و با حذف هزینه‌های زائد و بریز و بپاش‌هایی که در برخی از بخش‌های دولتی وجود دارد، منابعی را به اقشار کم درآمد جامعه به ویژه کسانی که به دلیل شیوع ویروس کرونا کسب و کارشان دچار آسیب شده است، پرداخت کند.

وی تاکید کرد: دولتمردان برای مقابله با کرونا باید با یکدیگر هماهنگ و منسجم باشند و نباید اقدامات آنان با یکدیگر در تعارض باشد.

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه کرونا قابل کنترل است، اظهار داشت: گیلان یکی از مراکز اصلی ویروس کرونا بود که با تصمیمات بسیار خوبی که اتخاذ شد و همچنین با همکاری مردم، در حال حاضر میزان ابتلای مردم این استان به کرونا بسیار کاهش یافته و ورودی مردم به بیمارستان هم کم شده است که این مسئله نشان‌دهنده آن است که ما می‌توانیم با توان داخلی خودمان و مراقبت‌های بهداشتی با این بیماری مقابله کنیم و نیازی به کمک غربی‌ها برای حل این مشکل نداریم.

نظر شما:

security code