khanekhodro

سرپرست پلیس راهور گیلان با اشاره به برداشتن محدودیت تردد بین استانی از اول اردیبهشت ماه، گفت: این به معنای آغاز مسافرت ها از سوی هموطنان نیست.

برداشتن محدودیت ترددها به منزله آغاز مسافرت نیست / از پذیرش مسافر تا مهار کامل کرونا معذوریم.

کلانشهر : سرهنگ امیر طالبی در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به برداشته شدن محدودیت تردد بین استانی از اول اردیبهشت ماه، اظهار کرد: شهروندان و هموطنان نباید تصور کنند که این به معنای سفر به گیلان و یا سایر استان‌ها است.

وی هدف از اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی را صیانت و حفاظت از سلامت و ایمنی شهروندان و کنترل انتشار ویروس کرونا عنوان کرد و افزود: شهروندان گیلانی و هموطنان نباید برداشتن محدودیت‌های ترددی را به منزله آغاز مسافرت بدانند.

سرپرست پلیس راهور گیلان با اشاره به گردشگر پذیر بودن این استان در تمام ایام سال، گفت: در حال حاضر شرایط استان گیلان به گونه‌ای است که از پذیرش مسافر تا مهار کامل کرونا معذوریم.

وی تأکید کرد: شهروندان و هموطنان عزیز برای حفظ سلامت خود و خانواده‌هایشان از سفر به استان گیلان در حال حاضر خودداری کنند.

سرهنگ طالبی با اشاره به اینکه از ابتدای اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی ۱۰۰۰ خودرو توقیف شده است، گفت: هزار و ۵۰۰ برگه جریمه نیز صادر شده است.


مهر