khanekhodro

دستگیری سازنده کلیپ « ادرار شتر » در تهران


۱۳۹۹/۰۲/۰۳ - ۱۵:۱۰ | کد خبر: ۶۶۵۲ چاپ

رئیس پلیس امنیت عمومی تهران از بازداشت فردی خبر داد که برای درمان بیماری کرونا نوشیدن ادرار شتر را در فضای مجازی تبلیغ می‌کرد و موجی از اعتراض را در بین مردم ایجاد کرده بود.

دستگیری سازنده کلیپ « ادرار شتر » در تهران

کلانشهر : سردار علی ذوالقدر با بیان اینکه این فرد با انتشار کلیپی از فواید نوشیدن ادرار شتر موجب تشویش اذهان عمومی و گمراهی عموم مردم شده بود، گفت: انتشار این کلیپ موجی از بازتاب‌های منفی علیه ارزش‌های اسلامی و پزشکی را در پی داشت.

وی با اشاره به این که کلیپ مذکور در یکی از روستاهای کرج تهیه شده، ادامه داد: کلیپ مورد نظر روز ۲۵ فروردین تهیه و به قصد جذب دنبال کننده در فضای مجازی و افزایش مخاطب منتشر شد.

سردار ذوالقدری ادامه داد: بعد از انتشار این کلیپ مخفیگاه فرد مورد نظر در اطراف میدان فاطمی شناسایی و با حضور ماموران در مخفیگاه وی مشخص شد که متهم بدون داشتن مدارک تخصصی و تنها با مدرک دیپلم اقدام به تاسیس مطب طب سنتی کرده است.

وی با بیان اینکه متهم با قرار ۳۰۰ میلیون تومانی به دادسرا اعزام شده، به شهروندان توصیه کرد که مراقب سوءاستفاده کنندگان در فضای مجازی باشند و به هر مطلب و کلیپی که در این فضا منتشر می‌شود، اعتماد نکنند.


باشگاه خبرنگاران جوان